bugün

mustafa kemal tam anlamı ile nabza göre şerbet veren bir liderdi.dönseydi eğer muhtemelen ak partili olurdu.rakıyı gizli içer,zırhlı araca binerdi.başbakanın sağ kolu olur,hakan şükür ün abisi olurdu.ah kemal ah gel gör bak şimdi ne kadar da gelişti ülkemiz.türbelere gidip çaput bağlıyoruz,okunmuş prinç yeyip sınavlara giriyoruz.her şey mükemmel allah razı olsun ak parti den.allah tüm ak partilileri cennete koysun işallah.amin.amin.
edit:ikinci amin müminlerin tekrarladığı amin olarak belirtilmiştir.
ben öldüm bi rahat bırakın artık .

osmanlı bile bir tane atatürk yaratmayı başarmış 89 yıllık bir türkiye cumhuriyeti olarak biz atatürkler yetiştiremediysek ve atatürk gibi bir örnek elimizde mevcutken , bırakın kardeşim bırakın adamcağız rahat uyusun .
bir kereye mahsus meclis tv den bir genel kurul seyrettikten sonra; allah belanızı versin olacaktır.
şöyle bi açılın bakalım, yapacak çok işimiz var!
neden benim vasiyetimi yok eden hainin kafasını koparmıyorsunuz hala?
ülkenin am***ko***** diyeceği kesindir.
efsane geri döndü millet.
- tüüh size.

(ülkeyi bu noktaya getiren biz beceriksizlere diyor haklı olarak)
şu sözümü iptal ediyorum.

(bkz: beni türk hekimlerine emanet ediniz)
-lan yaver bir daha buzsuz rakı getirme bana!
Kemal Kılıçdaroğlu istifa etsin.
100 seneden bu yana pek birşey değişmemiş. hainler yine hain, vatanseverler yine vatansever. hainliğin aracı yine dinsel inançlar ve etnik köken.
Kahrolsun -izm felsefeleri diye başlayıp
Ülkücü Hareket Engellenemez diye sonlandıracağı bir sözü olurdu .
"bir huzur verin yaaa"
Geri döndüm !
En yakın tekel bayii nerde bir sek rakı devirip gidecem.
yerime chp nin başına geçcek adam yok dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi?
bizde emanete hıyanet etmek yoktu.
geri dönerdi heralde.
(bkz: eskiden buralar dutluktu)
zannediyorum ki cemaat ona da bir kılıf uydurur, atatürk'ü tek laf ettirmeden içeri atarlardı.
rahmetliyi rahat bırakın demek istediğim gereksiz başlık. öyle bir durum olsaydı şayet birşey söylemesine gerek yok, görmeniz dahilinde korkudan sıçardınız altınıza.
yihhhuuuuuu.
anlaşıldı yeniden samsuna çıkmak şart oldu.
böyle bırakmadım ben.

içinden çürüyen, onursuzlaştırılmış, satılık topraklar bırakmadım. badem bıyıklarını bura bura saltanat sürenlerin yeri başlar üstünde değildi. neler oldu, nasıl düştünüz o kadar yükseklerden uçurumun dibine?

bu uçurumu sevmeyi kim nasıl öğretti size?

şimdi de tutmuş, atatürk dönseydi ne söylerdi diye çocuk oyunları oynuyorsunuz göz gözü görmez karanlığınızın orta yerinde.

yazıklar olsun derdim elbette.

yazıklar olsun.