bugün

dün milli olmuş.

fenerbahçe beşiktaş maçı için ''beşiktaş en kötü beraberlik alır, antalya bile yeniyordu feneri, gözlerinde büyütmezlerse 'her zamanki gibi' yenerler feneri'' diyen cinconlu biri. nasıl gömçürdüysek cincona, hala kuyruk acısı olduğu belli.

ulan her zamanki gibi yener ne demek? beşiktaş bizi 8 senedir yenemiyor, ne her zamanki gibisi??? bir de antalya yeniyordu feneri demiş. ulan o maçın motivasyonuyla bu maçın motivasyonu bir mi? biz takımına göre yetecek kadar oynar ve kazanırız. ona bakarsan 8 kişi kalmış sivas'ı 2 penaltıyla zor yendiniz ahahaha. ulan futbol bilmeyenlerle muhatap oluyorum. klasıma yakışmıyor.

edit: ulan muhatap olmayacağım dedim ama kendimi tutamadım. bu ne lan? #21906141

şöyle yazmış; ''lan fenerbahçe çok aman aman bişiy oynamıyoki mk....son galatasaray maçında gördük işte. chedjou yere düşüyo ve düşerken top eline çarpıyo diye penaltı veriyo adam mk...lan adam düşüyo yere...elleri açık düşsün de kaburgaları mı kırılsın mk..uyduruk penaltı, selçuk'un malca hatası ve melo'nun kazmalığı yüzünden fener kazandı maçı hakem yardımıyla. o yüzden fener bi bok oynamıyo haftalardır...biz kötüyüz sadece...o yüzden beşiktaş aklını kullanırsa rahat rahat alabilir maçı..''

eh be fenerbahçem, böyle acı acı koyma diyoruz sana, acıtmadan koy. bak beyinleri yanıyor sonra, saçmalıyorlar durmadan. adam chedjou pozisyonu için ''penaltı değil, adam eli açık düşsünde kaburgası mı kırılsın'' demiş. cinconlular neden gerizekalı işte bunun kanıtı bu yazar. ahahaha. bi de demiş ki, ''fener iyi oynamıyor, biz kötüyüz'' daha da bir şey demiyorum. beyin uçmuş çünkü. acil şifalar.
Ergen olduguna karar verdigim yazardir.
tipik 6s taraftarı.
kendi takımı 10 kişi kalan takımdan 4 tane yer kendisi başka takımlarla dalga geçmeye çalışır.
kürt mürt olmayan bolulu halis türk olan yazardır...bir cengaverdir...adı konmamış sanal bi evliya kendi çapında küçük bi centilmendir ayrıca....
yaklaşık bir dakika önce kendi nick altında kendini cengaver olarak öven yazar. güldürdü.
sözlüğü forum zanneden ve bir kaç entrysine maruz kaldıktan hemen sonra zihnimde beyni olmadığı fikrini uyandıran yazardır.
Her cümlenin sonuna üç nokta koyunca çok derin yazdığını falan düşünüyordur kanımca. oysa bu yüzden entrylerine karıncalar üşüşmüş gibi durmaktadır.
atatürk ün marka hakkı kendi tekelinde sanan kişilerce cinsel içerikli yazmasın diye elestirilen yazar. sana ne la.
tanimam etmem yazarmış.
önce (#22905561) nolu entrysinden kız kardeşini birden çok kişinin istemeye geldiğini öğrenip,
sonra (bkz: #21589865) nolu entrysinden de kendisinin erkek tanrıça olarak nitelendirdiğini görüp,
kız kardeşinin de kuvvetle muhtemel dişi tanrıça olduğunu düşündüğüm yazar.

not: erkek tanrıça ne amk?
mahçup bir sanal peygamber, utanınca yüzü kızaran temiz yüzlü delikalnlı, yakışıklı bir elitisit, sempatik bir bilimadamı, genç kızların sevgilisi, yaşlıların prensi, ellerin özendiği yegane adam....
kendini tanıtan bir yazar. kendilerini kendi tanıtımlarını okuyarak sevmedim. değiştirin efenim.
(#27310233) numaralı entrysi ile bizleri üzmüş yazardır. O nick ile bu entry hiç oldu mu sayın yazar?
(#21539804) mendili değil tırnağı bile olamaz

Beyin ile düşünmediği kesin.