bugün

tamamen bitirmek için baya uğraş isteyen oyundur. bitireli çok oldu ve eski oyunlara göre çok zordur. asphalt 6 adrenaline i 1 günde bitirdiğimi düşünürsek..
Arabayi havada kontrol edebildgin abartili, eglencesiz, gerçekçisiz oyun.
sikimsonik oyun. Most wanted denediniz mi? Kat be kat eglenceli, gerçekçi surukleyicidir efenim.

edit: belkide dogrudur lan kontrol ediliyor mu havada yoksa, hiç arabayla uçmadim oyle rampalardan vesaire.
Daha 3 dk önce bana bildirim yollayan oyundur. Ve bilenler bilir bu oyun bildirim yollayınca 3 kez art arda yolluyor.
Müzikleri şahane olan oyun.
Iphone telefonlarda ısınmaya neden olan oyun.
çok zevkli sabahlara dek oynanası bir oyun. ancak oyunu oynadıktan sonra aldığın o zevk bir tarafa aklına şu kazınıyor: sürat felakettir. hem kendi hayatını tehlikeye atıyorsun hem de başkalarınınkini . o makaslar driftler ne öyle ya. namaz kılmaya gidiyorum arkadaşlar.

hakiki tanım: imana getiren oyun
Enkaz kazalarimi goz onunde bulundurmazsak muzikleriyle birlikte sahane buldugum oyun.
benim için mükemmel bir araba yarışı.
Hem de beleştir.
512 mb ramli telefonda kasması üzen oyundur. Neden benim neyim eksik diye nâra attırır.
mükemmel oyun. yapılmış en zor asphalt oyunudur ayrıca.
Beles olup bi o kadar da güzel oyundur .
Bi yerden sonra aşırı sıkan oyun.
gameloft'un şahane ancak bir o kadar da zor oyunudur. paranız yoktur araba alamazsınız. yükseltmeler inanılmaz pahalıdır.(kimi zaman bir araba parasıdır.) eski yarışlarınızı hacca giden karınca misali oynarsınız ki her gün 5-6 bin kazanalım diye. zaten 5. sezonun monaco yarışında kaldım şahsen. günlük 1500x2+1500+1500 gidiyorum ama bir yere kadar. sonrası allah kerim.
o driftler falan sizi alır başka diyarları götürür bırakır benzinde onlardan çıkar şarj sorunu ise ulannn dedirtir insana sarj katilidir duyumlara göre görevi akıllı telefonların şarjını hüpleterek elektrik tüketimini artırmak.
3 eylül 2014 tarihli bir güncelleme getiren şahane oyun. tam bakamadım ama yeni bir sezon açılmış dokuzuncu sezon namında. dubai pisti konulmuş, yeni arabalar servis edilmiş, online oyunda tur sayısı da oylamaya sunulmuş ve kupalardaki dereceler kategorize edilmiş. ayrıca bu güncelleme oyunun kendisi kadar vardır ve yaklaşık üç gb yer kaplamaktadır. Eğer oyunun boyutu hakkında bir eksiğimiz varsa da mesaj yolu açık. aynı zamanda bir bilen varsa da oyundaki mevcut gelişmemizi nasıl kaydedeceğimizi öğrenmek istiyorum.
Can sıkıntısına iyi giden oyun.
Belli bir süre aşırı bağımlılık yapan oyun.
çoğu bilgisayar oyununa taş çıkartan, grafikleri, efektleri güzel mobil oyun. online yarışların olması da çok iyi. mapler de gayet başarılı. ve sürekli kendini yenilemesi de oyunu durağanlıktan kurtarıyor. yalnız tam bir şarj düşmanı.
windows 8 uygulaması hoşuma gitmiş fantastik yarış oyunu. ayrıca tarafımca coin kasma botu bulunarak 1 gecede 300k ile 500k arası coin kasılmıştır.
Lg g2 ile bugün oynadığım oyun.

Sırf o grafikleri görmek ve slow motion'lar için kasti olarak kaza yaptığım oyun.

Rampalarin birinden Audi r8 ile atlarken havada 360 derece olacak sekilde 4 takla attım.

Oyunu quad hd veya ona yakın bir ekranda oynayacaksin.

Şarj düşmanı olabilir ama şu ana kadar telefonda oynadığım en güzel oyun.

Asphalt 7'den daha iyi.
Bağımlılık yapar.
Çok oyunculu oynamak da ayrı bir zevk.
aşmış grafiklere sahip dehşet ötesi gameloft oyunu. asus memopad 7 tabletimde bol bol asfaltı eritiyorum.
s3minimde kasan oyundur. lanet girsin.
Lg g3 te grafikleri dehşet verici harika olan yarış oyunudur.
ipod touch 5 de harika oynanan oyun. bitirdim yeniden başladım.
htc one m8 de fevkaladenin fevkinde güzel olan oyun.