bugün

sabah sabah midemi kaldıran ifşaları ortaya çıkan kişi. o ne çirkin bir vücut, o ne rezalet bir am ya?
kusmama neden olmuş ifşalardır. rezil karı.
tanımadığım kişidir. ama işin içinde am göt varsa alırım bir dal. sallayın linkleri.
çok ciddi zührevi hastalığı olduğu apaçık ortada olan kişidir. kimdir nedir bilmem ama denk geldi bakayım dedim içim kalktı.

edit: arkadaşlar isteyen herkese attığım için mesaj engeli yedim az salın beni amk.
ayıplı ifşadır.
TV de annelerin gördüğünde oğlum böyle bi gelin al denilen bir sabun köpüğünün tekrar sonuna geldik.

Kendisi için üzgünüm.

Her gördüğünüz masumiyete inanmamayı öğreneceksiniz.

Geçmiş olsun.
Haysiyetsiz, ahlaksız iğrenç insanlar link versenize illa söylememizmi gerek.

Edit: atmazsanız daha iyiymiş amk.
Koduğumun ekşisinde o kadar yazı var bi tane link atan yok orospu evladı dolu hakikaten ekşi sözlük.
götü güzelmiş. *
şayet vallahi lyloyu özledik.
Güzel kadındır.
yalandır inanmayın. twitter'a baktım yok bişey millet fake atıyor. bir kadını bu şekilde karalayamazsınız ayıp.
Boşaldım. Teşekkür ederim aslı.
yalandır yok öyle bişey twitter'a baktım boş. insanları karalamayın.
vay anasını sayın seyirciler. ama bence bunları yayınlayan sevgilisi değil çünkü sevgiliye atılmayacak fotolar var orda, bunu ya biri telefonunu buldu bi yerden de paylaştı ya da telefoncusu ifşaladı.
Aslı bekiroğlu kim amk.
Aslı bekiroğlu kim amk.
asli bekiroglu kim aq.
bakacaksın da ne olacak.
Jeniffer lawrance'ın yolundan gitmeli bence. Hatırlarsanız o da açlık oyunları zamanı toplum tarafından sevimli ve tatlı kız olarak görülüyordu. Sonra ifşa olayları çıkınca kendisi bu etiketten kurtulup daha farklı rollerde ve karakter tiplerinde gördük. Ya bi olay kendisini bitirecek yada daha sağlam kalkacak orta yolu yok gibi.
ifşadaki en masum fotosu bu gerisini siz hayal edin

(img:#1971657)
Ula atın da bizde görelim.
Link atın ibneler.
Aferim gerizekalı an itibariyle kariyerini çöpe attın. Yüzünü çekmeseydi belki ben değilim diye işin içinden sıyrılırdı ama kabak gibi belli yani.
kişisel fotoğraflarının sızdırılması sonucu kariyeri bitti denilen oyuncu. hiç bir şey olmaz, hatta bir müddet mağdur konumunda süzüldükten sonra bölüm başı ücretine zam bile yapar, reklamın kötüsünün de prim yaptığı bir camianın içerisinde neticede. yalnız ben olanca sıradanlığımla, bırakın kayıtlı halini tutmayı, telefonda böyle anlarımı çekmekten dahi imtina ederken bu nedir, neyin cesaretidir, anlamsız buluyorum.
Çok kötü bir durum gelmiş kadının başına.

Biz de yapıyoruz ilişkilerde böyle şeyler.

Kimsenin başına gelmesin ne diyelim...