bugün

Üzülmesin kardeşim. Bugünler de ge... Kimi kandırıyorum? Kabus gibi bu Fener. Ne yazık ki taraftarına saygısı olmayan futbolcular var. Gol kaçırıyor dürzü, ne bir üzülmek ne bir hırs... Valencia deme bana bir daha kardeşim, olmaz mı! Çok kötü kalbini kırarım!
bitmiştir.
Kendi taraftarı bile sevmezdi bunu. iyi ki silindi.
sadece fenerbahçeyi seviyor hakaret etmenize gerek yok .
sekiz sezondur şampiyonluk yüzü göremeyen, yıllardır dördüncü yıldız yerine halley yıldızıyla idare etmek zorunda kalan fenerli. yazık.

görsel
Futbol çok ilginç bir şey. Nasıl desem, böyle birleştirici bir şey. Ne olursa olsun gene gelip bu başlığın altında toplanabiliyoruz.
En erken şampiyonluğu ver bize diyen hamsilere matematik ile cevap vermek isteyen yazar.

Fenerbahçe 27 nisanda şampiyon oldu. Hamsispor 30 nisanda.
30-27=3. Biz sizden 3 gün önce şampiyon olduğumuz için en erken şampiyonluk ünvanı hâlâ bizde.

38 sene sonra şampiyon olmuşlar havalara bak amk. Kutlayın 7. Şampiyonluğuahaha.

Edit: penaltılar sayesinde kümede kalan gassaraylılara noluyor amk. Sahi hani mayıslar sizindi? Seneye sizin de 4. Sene oluyor. Sizin gidişat gidişat değil ben size söyleyeyim. Tünelin ucunda ışık yok sizin yolda. Bi 4 5 yıl daha şampiyonluğu unutun siz de. Dominik hocanızla devam siz.
görsel
Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak! Benim gibi (Gs'liydim ve 18 yaşımda doğruyu buldum, Fenerli oldum! Allah hidayet verdi çok şükür).
Şampiyonluk alınan kupalarla değil asaletle olur. Üzülme sen (aslolan fenerbahcedir) yiğidim!
“ Bir an için heyecanlandın itiraf et “ demek istediğim fanatik fenerli troll panpa. Boşver panpa 35-40 sezon sonra şampiyon olursunuz.

Edit: eksileyince şampiyon olmuyorsunuz panpa.
Bebeğimmmmm

Erken şampiyonluk rekorunu ver bize.

Hadi ağlama. Hadi üzülme.

Ver onu bizeeee.

Ahahahahahha.
bi insanın bu kadarda üstüne gidilmez denen kişinin ta kendisidir. her insanın sabrı vardır sınamayın derim adam hesabının silik olmasını göze alır gelir tek tek ananıza avradınıza küfür eder defolur gider. demedi demeyin ibrahim aslolan bu yapar mı yapar amk..
Her yıl sinir krizi geçiren bir arkadaşımız.
Fatih hocanın elini öpüp tövbe almalıdır.
Bir fatih terim vardır
Bir de diğerleri.
ya biz bu çocukla yıllar öncesinden zıtlaşmıştık. yine saçma sapan entryler girip sözlükte iq düşürüyordu.

bugün baktım, geçen yıl fenerbahçe'nin hasbelkader küme düşmemesiyle, skorlarıyla, oyunuyla belki utanmış hatta kalpten gitmiştir dedim. hadi bunlar olmasın, ulan yıllar geçti, biraz büyümüş, olgunlaşmıştır dedim.

yok. arpa boyu kadar ilerlemeye dâir emareler bile yok.

büyüdü de zekâ yaşı olarak mı geride kaldı, yoksa ilk sözlüğe atıldığında aşırı küçüktü de şu an sadece mi küçük bilmiyorum. ama kuvvetle muhtemeldir ki ikinci biçimde oldu olay.

küfür falan da edemeyiz şimdi çocuk tacizcisi falan derler adımız çıkar.

neyse, g*tündeki pamuk bile sarı-lacivert olsun diye iyi dileklerimizde bulunup gidelim bari.

yazık lan.
Takımı yüzünden bu sene akli dengesi yerinde değildi, bugün iyice delirdi artık.

Geçmiş olsun genç adam.
başka takım taraftarlarına hakaret ederek kendi takımına sahip çıktığını düşünen fenerbahçeli yazar.

dostum fenerbahçe basketbol takımının başarılarıyla övüneceğine neden fenerbahçe futbol takımının başarısızlıklarıyla kendini heba ediyorsun? sonra spor kulübüyüz filan diyorsunuz..

ha bu arada aslolan hayattır, hayat da beşiktaş!

açık ve net evet.
Bu çok sert olmuş yalnız...
Kendisine sarılarak düşüyor mu böyle? Diye sormak istediğim yazar.
gülmeyin lan ayıp adamlara.
küme düşmüş muptezelin teki
yallah ptt 1 e amkun sikecisi..

2010 11 i unutma unutturma

ha arada paraşüt lazım mi panpa sıkı düşüyor sunuz..
fenerbahçe'nin gelecek sezonki rakiplerini analiz etmek için fenerbahçe-giresunspor maçına kaçak girdiğini duyduğum fenerbahçe fedaisi. allah herkese böyle bir sevgi nasip etsin adam gönülden seviyor.

unutmayın aslolan ptt 1. ligdir.
Bu sezon ölmezse 100 yaşına kadar yaşayacak yazar.
1.lig takımı torku banada fenerbahçespor taraftarı yazamayan yazar(!).

ps: taraftarı olduğu takımın adını yanlış yazmışız kendisinden özür dileriz. asıl adı ‘suat altın inşaat fenerbahçespor’ olan takımın taraftarıdır.

her gün yeni bir sponsor adı geçiyor bizim de kafamız karıştı, affola.

https://youtu.be/HGQno0X5sO4