bugün

Aay nolmuş nolmuuşş?
Ya var ya hep dedikoduları kaçırıyorum ben ya.
Bir de kızımız baya ifşa etmiş yazık sana püüü! (Tükürük efekti)

Benki naif kendi halinde bir yazarım, etliye sütlüye karışmam
iki artı oy alınca mutlu olurum vurur kafayı yatarım.
Sizin bi grup yapmazdığınız kalmış gakjgakha.
bu liseli kızları şımartan kimse onun ta amk. sonra biraz ilgi azalınca gidiyorum diye fake atıyorlar. allah bilir kaç tane yalaka gitmesin diye özel mesaj sayfasına kerkinmiştir. bir diğerine de az önce yazdım. serra mıymış neymiş. neyse ki o sildirmiş kendini.

yapmayın olm bunu.
Liseli falan olmayan ve tüm Sözlüğü kekleyen yazar. Yukarıdaki bir entry'de de belirtildiği gibi çelişkili yazılarının olması Harun abi olduğunu gösterir. O kadar söylembilim okuduk amk, kullandığı kelimeler vs o yaşta bi kızın konuşabilecegi şeyler değil. Harun abi değilse de yaşı kesinlikle dediği kadar küçük olamaz. Biraz canı sıkılıp ilgi çekmeye çalışan bir Kezban muhtemelen. Millet de hemen sazan gibi atlayıp sosyo-psiklojik analiz yapmış amk. Bütün sözlük freud olmuş da haberimiz yok.
Hesabını sildirmiş fakat üzerinde calistigi basin aciklsmasini yayınlamak için tekrar gelmiş yazar ayolllll!!
(bkz: bu nick iyi prim yapar)
(bkz: geldi yine tipini siktigimin)
ilk defa gördüğüm yazar. fotokopisi44 nickini alıp karşısına dikileceğim yazar.
Yeniden donen ve su aciklamayi yayınlayan yuzir ayolll!!

Ah siz zavalli sözlük yazarları. Paris teki evimde entrylerinizi okurken şarap yumdumlayip aptalliginiza guluyordum. Ah siz sabit maasli sözlük yazarları. Benim hakkimda yazdiklariniz gerçekten komik. Hepnizi satin alirim paramiz var bizim çok para. Simdi ben size fiyat biçip satin alabilecek durumdayken siz nasil kendinizi insan yerine koyup beni elestirdiniz komik. Surdaki hangi yazar ki bi kişi zaten oda tanidik onun disinda kim benim gozumde insan ki yahu. O kadar uzun yaziyi okudunuz yorumlar yaptiniz sizce hanginiz benim umrumda? Biri yazmis erkekler ilgi gösterince simarmaz inşallah gercekte karsima geçip 2 kelime edemeyecek gerizekali herifler özel mesajtan sarkinca elime ne gecicek ki simarayim ayrıca şundan eminim zaten çok güzel bi kiz değilim ama bu tipten çok asagi da olsam o adamlar ayni şeyi yapicakti. Birileri de yazmis ki sosyal hayati yok asosyal. Ben hangi arkadasimla hangi gün bulusacagimi sasiriyorum sizin gibi mallarla mi sosyallesicem o uzun yazida yazdigim isimlerde hepsi arkadasimdir kardeşim gibidir veda etmeden gitmek malatyaliya yakismaz ondan yazdim. Surdaki kimse ki thebigbadwolf ve rimella yi ayri tutarim onlar sizin gibi mal değil yani kimse umrumda değil afedersin. Numarasini millete vermiş diyorsunuz bi iki kişiye verdim oda numarayi istemiş ayip olmasin diye zaten diyeceğini deyince engellerim biter yani. Bi numara vermeye trolluk yapmaya orospuluk diyosaniz yani daha bi şey diyemiyorum. Burayi ciddiye alsak trolluk yapmayiz herhalde. Ben sizin gibi mallara kendimi ispat etmek zorunda değilim zaten erkenden hastaneye gidecektim sabahlamam lazimdi ondan yazdim. Sonuç: gidin akil yasiniz tutan insanlara akil verin çamur atin çünkü siz malların tekisiniz.
ASIL ADI kazım. şişlide erler taksi durağında oto yıkamacı. en büyük hobisi halı saha maçı ve at yarışı. arkadaşları ile ara sıra demlenmeye gitse de bu aralar içkiyi bıraktığını söylüyor. 3 kez nişan attı ve kadınlara artık güveni kalmadı. yaşı 32. helal olsun abime..
An itibariyle serum yiyen yazar parcasi.
sanırım evinde yiyecek bir şey kalmamış. oturmuş serum yiyormuş. afiyet ve geçmiş olsun...
serum yemesi karşısında yüreğimizi sızlatan ergen yazarımız. şimdi bu zat-ı muhterem, bizlere ayar vererek gitmedi mi? gitti. peki birkaç gün sonra yine ayar vererek geri döndü mü? evet döndü.

işte bu ve bunun gibiler yüzünden ben burda hak etmediğim hakaretleri, küfürleri yiyorum. cinsellik hakkında yazmadığı şey kalmamış iken, bundan şikayet ediyor; ayar veriyor ve gidiyor. sonra da hiçbir şey olmamış gibi dönüyor. bunlar kabul görüyor sözlükte, bunlar seviliyor. ulan ben de burda ırkçlık karşıtı yazıyorum diye yemediğim küfür, hakaret kalmıyor. hakim-savcı olacakmış bu. aman yarabbi. burda sözü kendisine bırakarak entryi bitiyorum: "adaletini sikeyim senin dünya"

mıcıks.
Hala niye gitmemis merak edilen yazar.
elazığda hala saha işleten kafa dengi bi abimiz. spotları yaptır artık salim abi ya.
hatırladığım kadarıyla bir ara konustuğum yazar.
ortalıklar da olmayan vasat troll.
(bkz: öpim teyze)
bana bir özür borcu olan yazar,hala beklemekteyim.
Uzunca bir zamandan sonra sözlüğe dönüş yapmış en kaliteli kadın trollerden biridir.

Görüşmeyeli nasılsın, çoluk çocuk nasıl?
Acılar içinde kıvranan, kavrulan boktan bi insan. Ölüyorum sözlük.
Çok sevimli olan yazar kişisi.
E hani herkesi ifsa edip tozu dumana katıp gitmisti yazarı. Galiba basina gelen o olaylardan sonra bırakıp gidememis.
sanırım benimle yaşıt yazar. *
(bkz: ımmm bayılırım böyle kavgalara)
(bkz: istanbul dan ailecek olayın takipçisiyiz)
hmms hmssf olay kokusu var. arkadaşlar satılık röno broadway 99 model , takas olmaz. pm den ulaşın.