bugün

ekim ayı genel değerlendirmesi için;

http://www.r2d3dergi.com/...n-burcunu-neler-bekliyor/
Çoğu kişiyle iyi anlaşırlar ama az arkadaşları vardır. arkadaş seçerler. pohpohlanmak.herkes gibi onların da hoşuna gider -tamam herkesten biraz fazla- ama buna ihtiyaçları yoktur. kendi kendilerini de güzelce övüp mutlu olabilir bu insanlar.
gözleme uygun gecelerde büyük ayı'nın biraz daha aşağısında görülebilir.
akrep burcuyla bir türlü uyum sağlayamayan burçtur.
nerden mi biliyorum?
annem aslan burcu, ben ise akrep burcuyum. evde hep kendi istedikleri olsun ister. istedikleri olmadığı zaman yapmadığını bırakmaz. en küçük ayrıntıyı bile büyük sorun haline getirir. sürekli söylenir, öğüt verir, daha doğrusu emir verir.

bir arkadaşım da aslan burcuydu. çok kavga ederdik. benim ak dediğime kara derdi.
arkadaşı hayatımdan çıkardım ama annemi? *
aslında aslan burcu, anlatmakla anlaşılmaz yaşamak gerekir.
aslan burçlarının eşlerine, çocuklarına, anne-babalarına Allah sabır versin.
eli açık cömert oldukları dile getirilir. Tabi lider olma vasıflarınıda unutmamak gerekir.
aslan burcu kendini övmeyi de yermeyi de iyi bilir. hatalarını, yanlışlarını söylemeyin. zaten biliyordur. her dakika aynanın karşısında sık sık kendini inceler. bu hem fiziksel görünüş olarak hem de duygu, düşünce yapısı olarak böyledir. çok iyi yerlere gelememiş olsa bile kendine olan güveni bazen insanları çıldırtır. hayattan zevk almasını iyi bilir. yalnızlığı da sever, kalabalığı da. yeter ki modu yüksek olsun. genelde de yüksektir zaten.
burçları ikiye ayırmıştır.

aslan burcu ve diğerleri..
yiğit, cesur, delikanlı, zeki, çevik, ahlaklı, açık, mert, korkusuz bir burçtur. kendimden biliyorum.
fazlasıyla narsistik tiplerdir.
o egoları çekilir dert değildir.
kova'nın tam tersi özellikler göstermesi ile ünlüdür.
oyunculuk yetenekleriyle ciddi anlamda göz doldururlar. aslan burcu olup da iyi mimik kullanmayan, iyi taklit yapamayan bir insan evladına rastlamadım. sadece biraz egosu yüksektir, o kadar da olur canım.
castro,robbie williams,robert de niro, madonna, robbin williams,whitney houston,dustin hoffmann,mig jagger,mark knopfler,mircea lucescu,zuhal olcay,haluk bilginer gibi tatlı simaların insanlarıdır. dağılın şimdi bakiim.
kahraman gibi cesur olurlar biraz alıngan ve kafasına eseni yapan.
Ava giden avlanır türü bir erkektir... O kadar büyüktür ki egosu, avlayan dişinin gururunu üstüne alır. Dişi avı yerken, o kendiyle meşguldür. Nerde mi gördüm Afrika'da... Tabii bir de yatakta:))
Aslan burcu erkeklerinin pek çekilmez olduğu doğrudur. Ama aslan kadınları için aynı şeyin söz konusu olduğunu düşünmüyorum.
Aslan burcu kadını; Sevecendir, güler yüzlüdür, yardımseverdir. iyi olana iyidir. iyi plan kurar. Dış görünüşüne fazla önem verir. Eğer aslan burcu bir arkadaşınız varsa kendisinden "şu çok mu kötü duruyor, şu iyi olmuş mu" gibi soruları sıkça duymanız mümkün. Aslında bu soruların cevabı onlar için pek önemli değildir. Eğer kendileri bir şeyi beğenmediyse kimin ne düşündüğü umurlarında olmaz. Onlar her şeyin en iyisine sahip olmak isterler. Geneli güzeldir bu burçların. Çok fazla egoist ve paragöz olduğu düşünülür hiç de öyle değillerdir. içgüdüleri kuvvetlidir. Eğlencelidirler ve espri yapmaya bayılırlar. Tabii bazen suyunu çıkarırlar. Samimi buldukları insanın yanında çok konuşurlar ama aslında boş konuşmazlar. Edindikleri bilgileri paylaşmayı severler. Başkalarına yön göstermeyi iyi bilirler fakat kendi hayatlarına gelince tıkanırlar. Aşk konusunda kafaları daima karışıktır. Ama eğer gerçekten severlerse sonuna kadar giderler!

Aslında ne iyi ne de kötü, sadece karşısındaki insana göre davranırlar. iyi olana çok iyi kötü olana çok kötü olabilirler.
uğurlu günü pazardır.
"Aslan" için bittiğin an, "herkes" gibi olduğun andır. Çünkü O, sevdiğini tüm insanlardan farklı yere koyar.
yönetilmeyi sevmez ve cömerttir. yardımseverlik bu burçta yüksek seviyelerdedir.
her şeyi en iyi ben bilirimciler.
Bugün can sıkıntısından ilk defa günlük yorumuna baktığım burcum. Sonuç şaşırtıcı.

"Bugün, gizli düşünceler içindesiniz. içinizde duygusal bir boşluk hissedebilirsiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşamı irdelerken, içinizde açıklayamadığınız burukluklar yaşıyorsunuz. Merkür Balık burcunda ilerlemesi, eski sorunlarınızı kafanızdan atarak bazı düşüncelerinizi arıtmanın zamanı geldi. Geçmişe teslim olmamalısınız."
burcunun bir kişiye yardım etmesi sonucu söylenen nida: aslan burcu!
mart ayı detaylı astroloji raporu için;

http://www.r2d3dergi.com/...aslan-burcu-ve-mart-2013/
Bir kadına en çok yakışan burçtur kanımca. Bir erkek aslan burcuysa çevresindekilerin vay haline.
22 ağustos'ta doğmama rağmen bana uymayan burçtur.
Zaman gectikce hic bi ozelligini tasimadigimi dusundugum burc. Liderlik yok ego yok simariklik da yok. ilginc.
gozlemlerime gore sicakkanli insanlari barindiran burctur. guvenlerini kazanmak cok zor oldugu kadar eglencelidir. terketme ozellikleri de diger burclara gore kat kat gelismistir.