bugün

allah din amin. yeterlidir. paraya gerek yok zaten.
4 evden kira yiyenler için sıkıntı yoktur. koyunluk yapan fakir ve akılsız seçmen düşünsün.
az bile. keike 600 tl falan düşürülse bir anda da bu a.ç. ları anlasa aslında yeddikleri kazıkları.
sevindirici bir haber daha bana kalırsa 300 tl olmalı.
biz bir geceyi bir hurma ve bir bardak süt ile geçiren muhammed'in ümmetiyiz.
tüm para islamın lideri reis ve ailesine kalmalı.
A haberde haber konusu bile olmayacak meseledir.
sıradan bir çomar'a göre türkiye ekonomisi;

"ehonomi çoh eyi çoh gözel, allah razı olsun hökümetimizden" şeklinde olduğundan dolayı çomarlarımızı etkilemeyecek olaydır.
bence kesinti yetmez, yillik 12 olan maas sayisi 10 a indirilsin.
Zihniyet şudur 1300 tl ile yaşayabilen bir organizma (mucize) 1230 Tl ile yaşamsal faaliyetlerini çok kısmadan haydi haydi yaşar. Ya nolcak sanki vücut sıcaklığını 36,5 değilde 36 ya indiriversinler hem daha az yakarlar, diye düşündüklerini sanıyorum.
O kadar beleş ulaşımdan sonra...
azdır.

500 lira düşür, 1 akpli çıkıp itiraz etmez. edemez. ederse kendisine anarşist denileceğini sanır.
(bkz: Durmak yok yola devam)
az bile düşürmüşler ben olsam 200 lira düşürürüm. ne de olsa dindarım değil mi?
valla sorun yok. adamlar asgari ücret 1300 tl olacak dediler ama ne kadar süre olacağını söylemediler. sözlerinde durup asgari ücreti 1300 tl de yaptılar. hiç konuşmayın. bundan sonra 1000 tl ye de inse müstahak size çomarcıklar. gerçi olan herkese oluyor ama neyse.

(bkz: durmak yok yola devam)
(bkz: yeni türkiye)
--spoiler--

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Asgari ücret düşmeyecek sözüm söz" dedi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, asgari ücretlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. CNN Türk’e konuşan Müezzinoğlu, asgari ücretin 1300 liranın altına düşmeyeceğini söyledi. Müezzinoğlu “Eylül'den itibaren asgari ücrette 70 liralık bir kayıp oluşacaktı. Verdiğimiz söz sözdür. Hiçbir asgari ücretlimiz 1300 liranın altında maaş almayacak” dedi.
--spoiler--
herşeyin fiyatı artmaya devam ederken, en standart gelirin düşmesi ironik ama tabi ki burası türkiye...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar