bugün

dövmeli ve kaslı olduğu dedikoduları doğrudur evet. lakin o kadar da sert ve acımasız bir insan değil... içi boş olan hiç bir eleştiriyi yapmaz kendisi... greawraimcalhawi bizde seni arkadaş sanardık sende koca bir yalanmışın...
(bkz: greawraimcalhawi lütfen)
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar atasözünün bizati kanıtı olan adamdır. adam doğruları ne kadar çok dile getirir, ne kadar çok gerçekleri yazarsa o denli karması düşüyor adamın... neyse zaten türkiye'nin aynası olan bu sözlükte benim karmam nasıl artı olabilir diye derin derin düşünüyordum kendimden şüphe ediyordum... umarım tez zamanda karmamı eksi seviyesine düşürürsünüz. verdiğiniz bu eksiler şeref madalyamdır şeref... basın eksiyi !
hatun kaldırmaya çalışan, boş küme olan varoş, going to home yankeeee.
gerçek hayatta sevgilim var, hatun kaldırmaya çalışsam burada bunu beyan etmem dedirten yazardır... chicago'da yaşamayıp yalan söyleyen zavallıların ipliğini pazara çıkarttığım için saldırıyorlar işte...
profilinde, kapağında atatürk resmi olan lakin birini aşağılamak için ''köylü çocuğu'' lafını kullanan bir yazarımsı. işin kötüsü bunlardan buralarda çok var.

(bkz: #30245263)
(bkz: köylü milletin efendisidir)
eğer nickaltındaki entryler okunsaydı tam aksine köylüleri koruduğu, zengin elitlerin köylüleri ezmesine karşı çıktığı görülücek olan şahıstır... ben oradaki köylü ifadesini tamamen cahil manasında kullandım... argo diye bir şey var dimi... mesela sana senin arpan fazla geliyor dediklerine arpa yemeye mi kesiyorsun sen ? düz insanlar sizi !
an itibarı ile silik istemiş yazardır...
Silik yemek istemiş. Üzmüştür. Hayatında başarılar.
Bazı konularda görüş ayrılığı vardı ama iyi bir yazardı gitmesi ile üzmüştür.
(bkz: arrius antoninus pius un sözlüğe vedası/#30248196)

üzen yazar.

13. lejyon'dan kim kaldı be!

o güzel romalılar, o güzel savaş arabalarına binip gittiler. entryinin kötüsüne, yazarın forum-chat tarzı entry girenine kaldık.