bugün

Tanıştığım hemen her bayanla olan ilişkimdir. Çapkın değilim ama kan çekiyor.
Burayı olabildiğince uzun tutun arkadaşlar. Ilerisi bombok oluyor genelde . Genç yaşlarda bulduğu sevgilisiyle evlenen insan sayısı çok az. Genelde sonu ayrılık oluyor. O flört evresi çok değerli. Kimse birbirini kırmaz dokmez. Tatlı kıskançlıklar olur falan. Yerim o evreyi. Suan ben bombok durumdayım. Keşke hep o evrede kalsaydım .
Oynaşalım her boku yiyelim ama adı olmasın. Hafif insan işi. Evet.
ara katlar iyidir. hem ısınma problemi olmaz. doğru tercihtir.
fuck buddy veya türkçe karşılığı olan sikişdaş olan seviyedir.
ilginç bir arafta kalma hali. üç vakte kadar taraflardan biri isyan eder.
halk dilinde arkadaş ayağı göt ayağı olarak isimlendirilir.
Modern çağ flört kültürüdür.
fakbadi.
(bkz: aşktan öte seksten beri)
(bkz: arkadaştan öte)
Bu durumu en iyi anlatan film diyebilirim. içerdiği sevişme sahneleri ile azgın sözlük yazarlarına bilhassa hitap etmektedir.
Bıçak sırtıdır duruma göre değişkenlik olabilir şartlar olgunlaşmazsa level atlanamaz işler yolunda giderse tez zamanda sevgili olunur.
friendzone'da adım adım ilerlerken kendinizi bulduğunuz son düzlüktür. söylem ve eylemlerin birden fazla anlamı karşılayabildiği bir yerdir. son durağa varmadan inmesini de bilmelidir.
purgatory gibi bir durumdur. ne ordasın ne burdasındır. akışına bırakınca eğlenceli, üstüne gidince sıkıcı bir hal alacaktır.
limbo.

geçmiş olsun.
Üzerine birazcıkta kimyon.
Ara beden garson boy gibi bişey.
yol ayrımından önceki son duraktır: ya tek başına ya da birlikte.
(bkz: friendzone)
naif bir şekilde öbüşmektir.

görsel
sevgili olmayı götü yemeyen ama elimin altında da dursun bir yere gitmesin diyen insanların ekseriyetle övdüğü davranış.

karşındaki kişiyi arkadaşın olarak görmüyorsan ya seviyorsundur ya sevmiyorsundur. sevmiyorsan zaten dön arkanı git, ha karşındaki fuckbuddylik müessesine sıcak bakan biridir bunun teklifini yaparsın o ayrı. seviyorsan da duygunun arkasında durmayı öğren.
(bkz: yedek)

girdi burada.
2 taraftan birinin ya da her ikisinin de sevgilisi vardır. aradaki çekimin farkındalardır ancak asla bunun üzerine konuşmazlar. arada küçük flörtler olur, sonra hemen düzelir. en sonunda iki taraf da "bekar" kalırsa ilişkiye döner, iki taraftan biri ya da ikisi de var olan ilişkilerine devam ederse, bu "arkadaşlık" biter.
çünkü bazı ilişkilere arkadaşlık az gelir, aşksa çok fazla.
orası karanlıktır. bir yandan kapılmak istediğin bir yandan da kurtulmak istediğin boşluktur. var sen çık işin içinden.