bugün

en güzel evre.
(bkz: fuckbuddy)
Muazzam dönemdir.
flört denilebilir mi?
en en güzel bölümdür o ilişkinin. tadını çıkarın. sonrası ya olur ya olmaz. siz yinede tadını çıkarın.
Tadına doyulmayan krokanlı pasta katı olarak düşünülebilir.
Sonrası kankacılığa kadar gider .
hayatın en tatlı anlarıdır kesinlikle.

o tat o gözlerine bakıp gülümsemeler...
neyse günlük hayal limitimizi aşmayalım.
kayınço mu lan cevap doğru söyle.
Konusmanın en güzel süreci keşke hiç bitmese.
Bugda kalmak gibi dir.
Bi sikime varamazsin.
Bir iliskinin en guzel donemidir. Tadindan yenmeyen, uzatilabildigi kadar uzatilmasi gereken evredir.
(bkz: sikişdaş)
(bkz: fuckbuddy)
Flört dönemidir.
en güzel ilişki türü .
Senin ona abi onun da sana kardeş dediği seviye.
Birbirini tanıma evresi olarak geçer ve aslında iki tarafta kendini olandan garklı göstererek sevgililik döneminde ya sen beni hiç tanımamışın deditir tabi cevaben sende beni tanımamışın denir ama sonuç olarak banane amk yaa kendimi tanıtacak sevgilim yok gelmiş burda destan yazıyorum.
hiç yaşayamadan öleceğimden korktuğum evre.
ilişkinin en güzel evresidir,kıskanırsında hafif belli edersin ya ne güzel şeyler bunlar.
Eger ilerde sevgili olursanız geçmişe baktığınızda yüzünüzü tebessüm ettiren süreçtir.
Bugda kalmak gibi dir.
Bi sikime varamazsin.
Sanırım şimdiye kadar en ii ilişki türüm böyledir ya bi kere sorumlukuk yok hesap vermek yok rahatsın . ))
Hani derler ya bir kız ile bir erkek arkadaş olabilir ancak çok yakın arkadaş olamaz. Bu galiba doğru. Elbette çok az da olsa istisnalar vardır.

Taraflardan biri elbet bir gün işi başka boyuta taşıma eğilimi gösteriyor. Bu bazen çift taraflı bazen tek taraflı olabilir. 3-5 defa başıma geldi. Ya da ben anormalim bilmiyorum.
sevişmek isteyen kadın erkek hemen herkesin 16-22 yaş arasında kullandığı statü. Yani çakışıyoruz ne güzel bozma diyor.
sikin en uzun süre kalkık kaldığı dönemdir.
güncel Önemli Başlıklar