bugün

milli takıma geri döneceğini açıklamış.

bundan iki ay önce adamlık filan diyordu bırakırken;

https://www.youtube.com/watch?v=zgTlwwaBmgE
insan bu kadar mı karaktersiz olur arkadas.neden tükürdügünü yaliyorsun.delikanlı adam sözünün arkasinda olur.benim için milli takim bitmistir.
Milli takımın içerideki ilk maçında ıslıklanıp yeniden defolup gidecek olan instagram yürüyücüsü.
milli takıma donecekmis bu hangi seviye.
siktirsin gitsindir.

ahlak yoksunu cahil organizma.

yakın bir zamanda galatasaraya gelecek zaten, gs'ye hayırlı olsun, tabi ne kadar hayırlı olacaksa?

gelecek ve takımın içini karıştıracak, öylede kişiliksiz, şahsiyetsiz ve para göz biridir. bekleyin ve görün.
bence saygı göstermek lazım adamı ilk önce milli takımdan kovuyolar daha tekrar çağırıyolar bu terim bu adamı bu hale soktu bence geri gelmesi gayet dogru bi harreket . milli takımın ona ihtiyacı varsa tabiki gelmesi normal.
http://www.youtube.com/watch?v=0HlZmZMU0Pc
kim ne derse desin adamdır. bazı fenerbahçeli orospu çocukları gibi milli maçta ısınırken küfür ediliyor diye sahayı terkedecek karakterde bir orospu çocuğu değil. gider gelir olur böyle şeyler ama maç hazırlık ensasında ben oynamıyom yaaa anama sövüyorlar diyerek siktirip gitmek benim gözümde vatan hainliğinden farksızdır.
bir düş artık şu takımın yakasından birader, bir düş.
birisi de çıkmış demiş ki; "anasına sövüldüğü için çıkmıyorum maça" diye fenerbahçe takımına giydirmeye çalışmış ve kendi gözünde o futbolcu vatan haini imiş? adam sahaya çıkmış ana avrat sövülürken bırakmış!

peki para için milli takımı bırakıp ve üzerine uçakta adam dövmeye kalkan orospu çocuğuna ne diyeceğiz? sayın amına kodumun çocuğu?
inci ortamında ezildikçe ezilen şahıs.

yarılıyorum capslere. beyinler zehir.
Milli maçlarda ayağına her top geldiğinde yuhalamayan türk değildir bu dakikadan sonra.
Ülkenin salaklığının okunabileceği başlık, yuhalamayan türk değilmiş, sen bu ülkeye arda kadar dahi katkı sağladın mı be amk vasıfsızı diye sormazlar mı adama, sen kimsin milletin türklüğünü belirliyosun, bi futbolcu ve futbol amk ne abarttınız, aklınıza tüküreyim uyutuyolar sizi lan, savaş çıksa futbol tartışacak adamlar allahım.
milli takıma geri döneceğini adım gibi biliyordum ama bu kadar da hızlı dönenini ilk defa gördüm. milli takima bu adam lazım ama şunu da belirtmek isterim ki milli takima adam lazim ne kadar iyi oynayıp oynamadigi onemli değil. dün bugun kızlarla adı çıkmış gazeteciye saldırmış teknik direktörü ne kafa çıkan hovarda değil.
şimdi fatih terimi savunmuyorum o da ülkeden yıllarca çuvallar dolusu paralar goturdu. haketse helâli hoş olsun da işleri bu kadsr sarpa saran bu iki kişi zaten.
Geri vitesin vücud bulmuş hali.
görsel
Nereye gidersen git ama bu saatten sonra galatasaray a gelme. Sen iktidar şakşakçılığı yaptığın gün bittin bizim için. Artık ne kaptanlığının ne galatasaray lılığının bir değeri kalmadı.
bir galatasaray taraftarı olarak galatasaray a ne yakıştırıyorum nede gelmesini arzu ederim. sevmedik sevemiyoruz. izlemek istemiyoruz. bizi galatasaray dan soğutmayın yeter.
milli takım bu karakterde birine muhtaçsa o milli takım, milli takım değildir.
(bkz: arda turan kim amk)

gelme! gelme! sakın gelme! barcelona'nın kadroya bile almadığı, emre'nin, rıdvan'ın, acun'un kankası, düzenin adamı, 30 yaşındaki göbekliyi getirip, rodrigues'i mi keseceksin. bu değil miydi galatasaray'ın teklifini komik bulan, formasına küfreden. futbolcuğu bitmiş. ağır. şu premier league hızındaki dinamik takımın el freni olur.

(bkz: yallah arabistan a)
galatasaraylilara gecmis olsun arda geliyomus.

bi fatih bi arda. kurtulamadiniz comarlardan.
Galatasaray 1 yıllığına kiraladı.

Lan istemiyoruz dedikçe geldi adam amk yaa!

Edit: lan ben mi kiraladım amk delileri? Cnn türk son dakika haberi geçti yazdık biz de. Aranızda en gelmesini istemeyen benim yoksa.
ligimizin yeni kabadayısı, bakalım kaç hakem dövecek.
Anlaşılmamış, sakin.
Lütfen gelme.