bugün

"Öyle gözüküyor ki Real Madrid 18 yaşında bir Türk futbolcu transfer etmiş. Çok büyük bir futbolcuymuş, Real Madrid'de şansının bol olmasını diliyorum"

-ispanya Başbakanı.
görsel
La Liga'da 2023-2024 sezonunda kaydettirilen ilk futbolcu.

Real Madrid, Arda Güler'i La Liga'ya kaydettirdiği için 57 bin 809 euroluk maliyeti karşıladı. La Liga'da Arda Güler haricinde herhangi bir futbolcu sisteme dahil ettirilmedi.

https://www.milliyet.com....igaya-kaydettirdi-6978555
görsel
Real madrid çalışmalarında şov yapmakta olan gururumuz.
Objektif olamayan(!) ve samimiyetsiz(!) bir galatasaraylı olarak kendisini takdir eder, başarılarının devamını dilerim.
inşallah Fatih terim, hakan şükür ve arda turan gibi bir gurur getirmez, ülkemize..

Kimi yurtdışına yolluyorsak iki sene orada turlayıp geliyor, devlet erkanı nedense araya giriyor, bir kulüp yüksek bonservisler ödeyip bunları alıp getiriyor, sonrasında da futbol dışında bin türlü olaya karışıyorlar…

Korkarım ki, bu çocuk da 2 seneye kalmaz gayet dejenere bir kesin dönüş yapar..
"Arda Güler hakkındaki ilk izlenimlerim; büyük bir yetenek, tekniği olağanüstü. Sol ayağıyla şutları mükemmel... Ona baktığınızda “Bunu nasıl yapmış olabilir, bu pası oraya nasıl verdi?” diyorsunuz... Öğrenmeye de açık. Bazı 18 yaşındakiler gibi değil. istekli. Çok zekice bir transfer olduğunu düşünüyorum."

- Toni Kroos.
Antremanda sakatlık yaşaması sonucu sözleşmesinin real madrid tarafından 2024 Ocak'a kadar askıya alınması beklenen futbolcu kardeşimiz.
şaka maka real e iyi iteledik.
Türk gençliğinin önünde artık kanlı canlı bir futbol efsanesi var. Teşekkürler Arda.
ne oldu bu arkadaşa ?
Umarım futbola odaklanır ve iyi işler yapar. Yoksa 3 sene sonra Eyipspor'da oynamak için araya adam sokmak zorunda kalır.
tekrar sakatlandı sahalardan 3 hafta uzak kalacakmış geçmiş olsun.
Geçmiş olsun .Kendini saha içine vermesi ve gelişen futbolu ile konuşulması dileğiyle.
görsel
o gülerse ben gülmem lan.
solda görünce yine sakatlandı sandım.
yine sakatlanmış.
1 ay yok.
büyük şanssızlık yaşamakta olan değerli yetenek. umarım en kısa sürede toparlanır ve gelişmesine devam eder. yaşı henüz genç olduğu için bu zorlukları azim ve sabırla atlatacağına yürekten inanıyor ve kendisini o efsane takımın bir parçası olarak izlemeyi diliyorum.
ispanyol kızları bu çocuğa becer beni diye yalvarıyor. öyle bir çocuk işte. başlığını açtığım için gururluyum.
görsel
Daha çok yüklenir o.
Adamda mükkemel bilek vardı.biraz daha gelişimden sonra ilk 11'igarantiler umarım.
ulan şu çocuğun o takımda efsane olması lazım bu yetenekle. 2. tugay kerimoğlu loading....