bugün

Evet bence de galiba.
Türkiye’den en yüksek rakama transfer olan futbolcu.

30 milyon yüroya real madride 6 yıllık imza atmış. ve olası bir transferinde fenerbahçe ye yüzde 20 pay verilecekmiş.

görsel
görsel
karıya ve kıza takılmaması lazım. ispanyol hatunları yakar adamı. çok genç. tutulur o ergenlikten yeni çıkan kalbi. umarım iyi bir mentor tutulur bu çocuğa. artık bizim de ibrahimovic'imiz olmalı.
fenerbahçe'den, real madrid'e transfer ettiğimiz arda güler imzayı atmış. biraz duygusalız. bayrağımızı dünyanın en iyi takımında dalgalandıracak olan arda güler'e başarılar. attığın gol olsun reis

https://www.sabah.com.tr/...an-arda-guler-imzayi-atti
imza 6 yıllık ise
Evet 1-2 yıl kiralık oynar doğrudur. O arada dil öğrenir ispanyayı öğrenir vs.

En küçük trasferlerinde 80-100 milyon döndüren bir kulüp ne olursa olsun zarar etmez. O cepte!
Kendini geliştirir ise önce rotasyona sonra ilk takıma zeki ve ayağı düzgün genç bir yıldız adayı kazanmış olurlar.

Fm 2023den biliyorum sıpayı!
Futbol camiasında baya abartılan birisidir.
görsel
sağlıklı bir futbol kariyeri ve baht açıklığı dileriz.
fener gibi dünya markası takım yerine sikko reale gitmesi toplum içinde gülüşmelere neden oldu.
Muhtemelen Real başka takıma kiralayacaktır.
görsel
Çok abartılıyor aq her yerde bunu görmeye başladım.
real madrid böyle beyaz sempatik güzel efendi çocukları sever. bu yüzden iki gündür tüm sosyal medya hesaplarından sadece arda güleri paylaşıyor. bu sayede 2 günde adeta çocuğu dünya markası yaptı.hele ardanın imza töreninde annesi ile olan anları para ile böyle güzel reklam olamazdı. yani çok belli arda real madrid in starboy u olacak.

görsel
görsel
Doktorlar şimdi de kendini Arda güler ile kıyaslamaya başlamış.
intern doktor kızımız yazmış;
Arda güler kimmiş ki alt tarafı bir futbolcuymuş, doktorlar daha önemliymiş biraz da onlarla ilgilenmeliymişiz ki Almanya bir doktor daha kazanır Türkiye bir doktor daha kaybedermiş yoksa. Çocuk uluslarası bir başarı kazanmış bir kere de tebrik edin bi doktorlar sürekli mağdur aq.
Fazla şişirildiğini düşündüğüm konudur. Çocuk kendini nerede iyihisseedecekse oraya gitsin yaşı genç gerisi gelir. Yolu açık olsun arda turan gibi bir başarısızlıktan sonra umarım enerjisi ile bizleri gururlandırır.
Bebe daha bu.
Çömez derler kısaca.
milliyetcilik sovuna baslamıs simdiden, ilerde nasıl bir sporcu olacagının sinyallerini veriyor.
fenerliyim ama iyi ki gitti.
bizim takım kadar yetenek öğüten bir takım var mı acaba dünyada.
Bir kaç gün önce real madrid'e transfer olmuş milli oyuncu.

Beni çok şaşırttı, izlediğim en teknik ve en iyi oyun içi kararları veren türk oyuncu olduğu doğru ama ben başta sevilla/ajax gibi daha düşük bir takıma gideceğini düşünüyordum ama olan oldu.
Aceba süre alabilecek mi?

Asıl beni şaşırtan şey de daha iki gün olmasına rağmen real madrid instagram sayfasında 22-24 adet arda paylaşımı yapıldı.
Meşhur türk etkileşim hücumundan dolayı da olabilir, bilemiyorum.

Neyse Tarihe not düşelim, belki de ileriki yıllarda ardanın şampiyonlar ligindeki müthiş performansından söz ediyor olacağız.
"Kiralık olarak gitmiyorum. Real Madrid’de efsane olmak istiyorum"
görsel
fenerbahçe'den real madrid'e gitmiştir, adaşı arda turan da galatasaray altyapısından çıkıp barselona'ya gitmişti.

minik beşiktaş'ın ise tarih boyunca altyapısından çıkardığı en büyük isim necip uysal. cidden çok büyük bir küçüklük bu miniktaş'ınki.
Real Madrid'den 8 milyon euro imza parası aldı. Babası Ümit Güler de 15 milyon euro komisyon almıştı. ikisinin toplamı (23), Fenerbahçe'ye ödenen net bonservisten (20) fazla.

(Siempre Positivo - Barcelona'ya yakın bir podcast kanalı).
ispanya devi real madrid'e 20 milyon euro bonservis ve sonraki satıştan %20 pay olacak şekilde sonuçlanmış transfer. türk futbolu ve arda'ya hayırlı olsun. futbolun zirvesinde kalıcı olur umarım.
galatasaray için sıradan olan şeyler fb için büyük sansasyon oluyor işte.