bugün

görsel
Yakında arch-code tarzı entry girme diye bir başlık açmayı düşünüyorum; beğenmek beğenmemek ayrı, ama şahsına münhasır bir yazar.
Kendini övmüş ya la.
Ben bu yazarı seviyorum. Diğerleri gibi sıkıcı diiil.
Yanık kokusu geliyor motordan. Fazla ısıtırsan olup olacağı budur. Yakarsın telleri. Entel dantel.
Mantıksız argümanlarla kendisine bilgiliyim havası vermeye çalışan kişi. Yemezler olum, ben senin içindeki o kuran kursuna gitmiş çocuğu görüyorum.
kültür mantarı gibi gözükmeye çalışan, oysaki copy paste ile bilimsel paylaşımlar yapan akıl sağlığını yitirmiş yazar.
bak güzel kardeşim..
ben 28 yaşında meslek hayatının başlarında bir avukattım, memleketimde kendi bürom vardı, çok şükür geçimimi sağlıyordum,
koşturmacadan arda kalan boş vakitlerimi internette sörf yaparak geçiriyordum. dikkat ettiysen di'li geçmiş zaman kullanıyorum canım kardeşim çünkü hayatım uludağ sözlük adlı siteye girince birden değişti.ilk başlarda her şey güzeldi..
başlıkları büyük hevesle okuyor ve eğleniyordum ta ki, evet ta ki senin açtığın sikimsonik bir başlığa rastlayana kadar
ilk başta önemsemeden geçtim, olsun yapmıştır bir hata dedim. ancak sonradan bende saplantı oldu ve seni takip ettim.
sürekli yarak kürek başlıklar açıyordun, sinir sistemim heba olmuştu, o sinirle duruşmalardan birinde hakime kafa attım.
bu yüzden hapse girdim ve barodan atıldım. anlayacağın işimden oldum ve hayatım karardı. sana bu satırları kandıra 2 nolu f tipi cezaevinden yazıyorum, burda yatan bilgisayar korsanlarından rica ettim ip'nden ev adresini tespit ettiler sağolsunlar. arkadaşlarla kazdığımız tünelde sizin eve doğru epey yaklaştık açtığın her sikimsonik başlıkta o ılık götünün hayaliyle daha hızlı kazan 15 mahkumuz.
bekle geliyoruz kardeşim..
Tam amerikan propagandasına kapılmış, zehirli koyun şahsiyet. Zerre sallanmaması gerekir.
bilimsel copy paste yapan yazar bırak bu ayakları bro yan sekmede neler dönüyor onu söyle .
Özelden uzun uzun yazıştığım yazar. Kelimelere matematik gibi mana veriyor. Oysa matematikte sayılar değişmez. Kelimelerin ise cümleye, konuya göre anlamı ve derinliği vardır.
Okumayı fazla kaçırıp gözlem yapamamış gibi geldi bana. Tümelci yaklaşımdan da uzak durmalı.
biz buna halk dilinde yavşak diyoruz .
saçma sapan argümanlar kelime oyunlariyla kafa karistirip din karşıtlığı yapan yazar.
Allahsız desem moderatörlerin korumaya alacağı velet.

Demedim ama.
uzatmayacağım. (bkz: siklenmemesi gereken yazarlar) listesinde ilk üçe oynuyor.
gerçekçi yazar.
Hem hiçliğin hem piçliğin militanıdır. Ömrümde bu kadar teneke biri görmedim bazı şeyleri kabullenemedigi ve hoşuna gitmediği için yok etmenin peşine düşmüş. Cüzi bilgisini olmayan zekasıyla birleştirince böyle sonuçlar ortaya çıkıyor. Şurada militanlığını yaptığı şeyden ne gibi bir çıkar sağlıyor mesleği nedir acaba ne kadar eğitim yılını boşa geçirmiştir merak ediyorum.
edit: doğru yolda olduğunu iddia ediyor şimdi bunlar hep kibir belirtileri ayrıca sana kafir desek iltifat olur sen ayrı bir yaşam formusun.
"Bir de keşke iletşim kurmayı, anlaşılır olmayı deneseydi" yazardır.

Felsefe, mantık insanın ufkunu açmak, bakış açısını genişletmek için vardır bre mubarek!

Sözlükte yazılarını anlamakta zorlandığım tek yazardır. Benim eksikliğimdenmidir, senin bilgililiğinden midir anlayamıyorum seni? Lütfen kusura bakma!
48 saat daha yazarsa islam tümüyle ortadan kalkacak. Haydi bre pehlivan bileğine kuvvet.

Sadece islama düşman ergen ateist.
islam dinini eleştirmesi için para alıyor olabilir. olabilir diyorum, genelde bu tipler böyle oluyor çünkü. parayı kimlerin verdiği belli, para kimlerdeyse.
Dincisinden tut ateistine boşboğazından tut öfke kusanına pek çok kişinin olduğu donuz listeme eklemediğim yazar. Çünkü yazdıkları, devrik cümleri, her entrysinde bulunan anlamsız cümleler derken elim donuz butonuna gitmiyor.

Sanki bir mahalle delisine zulmedecekmişim gibi geliyor.
Ateist midir bilemem, ama pek ucuzundan bir oryantalist olduğu aşikardır.
Yazdıklarının çoğuna da katılabilirim üstelik.
Nasıl bir cahilse, oryantalizm kavramını islamcıların uydurduğunu iddia ediverir.
Bakın işte bu cahil cesaretidir.
Edward Said'i de mi duymadın?
Hobsbawn rahmetli de mi islamcıydı bre cahil.
O'nu okusaydın keşke!
Edit yanlış yazmışım.
Edward Said'i doğulu zanneden tip.
Elbette kökeni araptır da ders verdiği yeri bi Google'a sor istersen.
Chomsky, Said, hobsbawm, bu isimlere de laf yetiştiren tip, "şeker portakalı" derinliğinde bir insan!
Donanımsız bağyan ile çakma filozof arasında ilişki başlatabilecek beyandır.

Alenen asıldı ya la.