bugün

Hepsinin karısını kızını çoluğnu çocuğnu çatır çatır sikeyim.
(bkz: piç)
Apocu gençlik (Temsili değil)

görsel
şerefsiz köpekler,ateist olanlari coktur.
Orospu çocuklarının diğer adı.
türkiye'nin umudu oluşum/yapılanma.
Aydın'da aktif olarak faaliyette bulunan oluşumdur. Toplantıları, zirveleri olmaktadır.
çevreye verdiği görüntü kirliliği ve delikanlılık seviyesinin arkasındaki bir ton adama dayanmasını göz önüne alınınca ülkücüden çok daha beter olan insandır.
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=gU3TOMoBmnw
--spoiler--

yukarıda ki videoyu hala izlememiş ve aponun halkını nasıl sattığını bilmeyen gençliktir.
akrep gibi kendi kendilerini sokan şerefsizler sürüsüdür. böyle devam ederseniz sizi bu milletin elinden değil amerikalılar allah gelse alamaz.
(bkz: hepiniz ibnesiniz hepiniz vatan hainisiniz) *
ilk olarak 1978 yılında ortaya çıkan, ancak çok bölgesel hatta mahallesel olan bir durum ortaya koymuştur kendileri.o dönemde kıbrıs harekatından dolayı yaşanılan dar boğaz bu gruba dikkat edilememesine neden olmuştur, zira millet yağ, tüp, şeker gibi malzemelerin peşinde zerdüşt olmuştur, ayrıca dönemin politikacıları ''- bir avuç kendini bilmez.'' gibi tanımlayınca onlarada gün doğmuştur. sonrasını zaten karakol baskınları, pusular, insanların kaçırılması vb gibi olaylar izlemiştir, şimdilerde kapatılan dtp'deki millet vekillerinden 11'i bu grubun çekirdeğinde de bulunmaktadır...
bir diğer adları da kısaca (bkz: orospu çocukları)
vatanını seven her türk gencinin, bu bölücü-apocu gençliğin köpeklerine karşı birşeyler söylemeye hakkı vardır... bu da benden gelsin, tüm vatansever yiğitlerin ağzından:

VUR YiĞiDiM KÖPEKLERE SAKIN OLA ACIMA
ONLAR NASIL KIYDILAR ÖĞRETMENE BACIMA
SAATLER iLERLiYOR VAKiT YAKIN ÖCÜME
KÖPEKLEŞEN BEYiNLERE KANLI KURŞUN SIKILSIN
KAHPE CUDi ZALiM GABAR YIKILIRSA YIKILSIN...
ortalıklarda "ne sağciyam ne solciyam allah'ına apocuyam" diye saçmalayan, ergen olmakla birlikte kafaları türlü şeylerle saman niyetine doldurulmuş cahil gençliktir.
apocu gençlik bir grup ibne apo hayranı tarfından kurulan ibneler örgütüdür.
pkk'nın gençlik kolu gib bir şey yanılmıyorsam. çok fazla bilgim olmamasına karşın bugünlerde halk cephesi derneklerine saldırılar düzenlediklerini duymuştum. naziler için hitler, x için y (burada türkiyden bir örnek verecektim de vazgeçtim) ne ise apocu gençlik için de öcalan odur. son cezaevi krizinden sonra sokaklarda eylem içinde olanlar bu örgütlenmeden olsa gerek. şehirlerdeki saldırıların (mekan basma, otobüslere saldırma vs.) bir an önce kürt sorununun çözülüp dağılması gerekiyor kanımca.

ayrıca bir diğer adları da yurtsever gençlik'ti.