bugün

Milletim beni nereye isterse oraya gömsün. Yeter ki beni unutmasın. - Mustafa Kemal Atatürk.

Türklerin en büyük başbuğlarından biri olan ulu önderimize gösterişi bu milletin iradesi layık görmüştür. Bu iradeye karşı çıkarsan muhteremlerin kucağında topitoş olursun, zikiverirler adamı.
Göt yalamaktan kurumuş ağızlarıyla, Türk Milletine şerefini tekrar kazandıran büyük önderimize laf atmaya çalışan yalakaların yaptığı önerme.
Ulan sikik sen gitte ölümden korktuğu için 30 tane hepsi milyonluk arabalarla gezen adamlara söyle bunu. Saraylar cabasi. Çok gereksiz paralar harcıyosunuz diye eleştir. Haa eleştiremem diyorsan s.ktir ol git canımızı sıkma
(bkz: ey modaratör nerdesin) dediğim başlık.
ulan aksaray mı bu koca arazinin lafını ediyorsun hemde kaçak yapılmış bir yapıdan bahsediyorum.
yazıktır. senin bu topraklarda özgürce dolaşmanı sağlamak için nice şehit gazi arkadaşlarıyla bu yola baş koymuş kişi için ettiğin laf.
ayıp ayıp. saygı duymuyosan sus bari dediğim başlık.
silik yeme pahasına
(bkz: bi siktirin gidin amk ya) diyeceğim başlıktır.
aylık masraflarına bakacak olursak belki de haklı görülebilir.
ülkeye faydası kendi ailesine sağladığı faydanın yarısı olmayanın sarayına gelince bravo şaak şaaak şaaakk ülkeyi işgalden kurtarmış ve bu saray yalakalığı yapanların özgürce yalakalık yapmalarını sağlamış adamın kabrine gelince oowww.
Anıtkabir milli bir değerdir. insan ne olursa olsun milli değerlerine sahip çikmak zorundadır ve siz gidin padişahınızın bilmem aç yüz odalı yazlığına laf edin.
bunu duyacağımız yıllara geldik ya. kardeşim arabistan orada diyeceğim ama biz arabistandan bile daha geri kaldık neredeyse. yallah suriye'ye o zaman.
içinde yatan adam gösterişi hakediyor de ondan . Daha dün siz yobaz kardeşlerim aynen şöyle diyordunuz “ yahu koskoca ülkenin başkanı , tabii ki gösterişli bir sarayda yaşayacak , elbette en gösterişli araçlara binecek , bu devletimizi yüce gösterir.”

Siz bence başkanınız öldüğünde piramit yaptırıp tapınacak bir kitlesiniz. O yüzden koskoca ulusu mandacılığın elinden kurtarıp özgürlüğünü bağışlamış olan bir liderin bırakın adını , mezarını dahi ağzınıza almaya hakkınız yok.

Şimdi bu yazıyı oku ve ayaklarını sürüyerek çekil köşene , yıkık.