bugün

(bkz: prozacinsani)
yardım isteyen yazsın. her şeyi atlattım.
psikolojik sorunların var olmasını kuuuuulluk göstergesi zanneden zavallıların gelip sosyal mecralarda tatava yapmasına olanak sağlayan başlık.

psikolojik sorunların varlığı özenilecek bir durum değildir.
antidepresan içmek kuuulluk göstergesi değildir.
hele hele bu tür problemleri sosyal mecralarda internet ortamlarında hava atma aracı olarak kullanıp kuuuulluk çabasına girmek ise hiç bir bok değildir.

bunu yapanlar sadece geri zekalı mahlukatlardır.
özenmeyin !
O ilaçlar şak diye bırakılmaz. Dozu azaltarak kesilir. Yan etkileri fazla olan ilaçlardır fakat yaptığın çok yanlış. Doktor kontrolünde kesmen lazımdı. Bu hastalığını tekrar ortaya çıkaracaktır ve zaten kullandığın ilaçların etki gösterme süresi 1 ile 2 hafta arasında değişiyor. Bilinçli olun lütfen.
citoles ile dahil olduğum güruh. yaz yaz.
amk bıraksan ayrı bir dert devam etsen ayrı bir dert amk.

bir de benim kullandığım ilaç intihara da teşvik ediyormuş amk ne anladım bu işten?
dertleri olan yazar.
Burdayım.
antidepresan kullanan adamın burada işi ne dedirtir. uyuyordur o şimdi.
bu gün üniversite sınavına 3. kez evde çalışarak gireceğimden kaynaklanan kaygı ve stres nedeniyle psikiyatrist'e ilk kez gidişimde "prozac" adlı 20mglik andti depresanla başlangıcı yaptım. bi h.o. nuzu alırım.

Edit: ilaç cosopt ile çakıştığı için Esmax ile değiştirildi.
(bkz: yeşil reçeteli sözlük yazarları)
Yarindan itibaren yine aralarina dahil olacagim yazarlardir.

ilk bir hafta 10 gün adama uykulardan uyku begendirir. Ek olarak Kapalı alanda nefes almada zorlanirsin. Açık ve soğuk havalar ise adeta ilaç gibi gelmektedir.
Yarın itibariyle uzun süreliğine aralarına gireceğim yazarlardır.

Daha önce hiçbir yan etkisi olmadığından passiflora kullanmıştım. Açıkçası emin değilim ama leyla gibi geziyorsunuz onunla. Mutluluk falan yapmadı yani.
Kullandım ve büyük faydasını gördüm cidden , hem duygularımı yatıştırıyo hem de dinginlik veriyo . Bazen öyle bi halim oluyo ki hatta yanımda yangın cıksa kılım oynamaz . işte bu duyguyu seviyorum .
Sözlüğü antidepresan olarak kullanıyorum. sayılırSa benimdir.
Günde 30 mg diazem ve 30 mg ciprax artı geceleri 200 mg serex ve iki kupa melisa çayı ile aralarında bulunduğum yazarlardır.

Günde 2 adet benexol ve günde 1 tane supradyn all day de yanında hediyesi.
Günde en az 2 adet 1.0 mg xanax alıyorum, üstüne de akşam en az 3 tane bira yuvarlıyorum. Gayet iyi tavsiye ederim.
Benim kullanmama gerek vardır mıdır biri yardımcı olsun. Çok çabuk sinirleriyorum ve çıkışlarım çok ani ve sert oluyor. Sanırım sinir hastası olacağım.
Benim kullanmama gerek vardır biri yardımcı olsun. Çok çabuk sinirleriyorum ve çıkışlarım çok ani ve sert oluyor. Sanırım sinir hastası olacağım.
Nasıl bir his olduğunu anlatmaları gereken yazarlardır.
Hem kullanan, hem de fayda görmeyen olarak ben varım. Antidepresanlardan da umudumu kestim artık.
Antibiyotik kullanıyorum o olmaz mı?
Buyrun sorularınızı alayım.
Ruhsal bozuklukları olan Artık her gece içmekten bıkmış sigaradan ciğeri solmuş kendini düzelmeye karar vermiş fakat başarısız olacağın farkında olmayan yazardır.
Bir zamanlar kısa süreliğine de olsa bende kullandım. Allah kimseyi o durumlara düşürmesin. insanı çok fena yapıyor.