bugün

ronaldinhoyuda alsalar etooyuda alsalar küme dusecekleri gerçeğini değiştirmez.
yeni stada taraftar çekmek için ilginç transferler yapan takım. yaptığı anlaşılabilir yani. parayı nerden buluyorlar diye sorarsanız haklısınız ama... çünkü muhtemelen hepimizden çıkıyor. (bkz: belediyelerin futbola el atması)
Stadın boş olması kulübün içinin boş olmasıydı. Ronaldinho, etoo gelsin hayatında sadece 2 antalyaspor maçına gitmiş ben, kombine alırım. Stadyum da yeni bitti jilet gibi. Bütün koltuklar dolar.
Bu transferlerin ardından her takım kendilerine karşı ekstra motivasyonla oynar ve ronaldinho 4. Hafta eto'o 7. Hafta devreyi kapatır.
samuel eto'o ile anlaştığı iddia edilen süper lig kulübüdür.

umuyoruz doğrudur da ligimizin orta sıra takımlarından birinde dünya yıldızı izlemiş oluruz.
Helal olsundur. Yaşlı kurtlarla anılmaktadır takımın ismi.
eto'o bitmiş.
Bu sezon Süper lige yükselen takımdır ve şehrimin takımıdır. Eto'o ve Ronaldinho'yu bekliyoruz.
Şehrimin takımı.
bitik eto ya yıllık 3 milyon euro verene kadar kimleri alır oynatırdın biliyor musun denilesi camiadır.
Ulan o paraya öküz alırdık öküz

bkz:kibar feyzo.
ileride büyük çöküşe gitmesi muhtemel kulüp.
eğer tüm sezon boyunca " eto o" ya topu ver gerisini düşünme " gibi bir yaklaşım içerisinde olursa sorunlar yaşayabilecek kulüptür. eto o" nun yorgun, sakat, cezalı olacağı maçlar için de yeni planlar ve düzenlemeler gerçekleştirmeli, savunma ve orta saha için de liderler getirmelidir.
sonu sakaryaspor, kocaelispor, denizlispor gibi olacaktır. kimse kusura bakmasin.
samsunspor'u eleyerek spor toto süper lige yükselen takımdır.
Ronaldinho içinde ismi geçen kulüp.
Adamlar eto o yu getirmis hala kimseye begendiremiyorlar kendilerini. Naapsalardi yillik 500 bin euroya mi getirselerdi?
taraftar kafasıyla transfer yapan takım. bir eto ve ronaldinyo bu takımı batırmaya yeter de artar bile.
antalyaspor kocaelispor'un kardeş kulübüdür. ama kendileri süper ligde kocaelispor alt liglerde. bu arada antalya eto almış.
Ronaldinho ve eto'o transferlerinden sonra şöyle bir istatistik çıktı. 2006 şampiyonlar liginde sahada olan 22 futbolcudan 12'si şuan aktif futbol yaşamını sürdürüyor. Bunlardan 4 tanesi türkiyede.

(bkz: ronaldinho gaucho de assis moreira)
(bkz: samuel eto o)
(bkz: alexander hleb)
(bkz: emmanuel eboue)

Edit: eboue gitmiş sanırım.
2: gitmemiş galiba. Olum gitti gitmedi mi. Biri bilgilendirsin ömden.
Türkiyenin futbolcu fabrikası.
yaşı geçmiş etoyu ve ronaldinho yu alıp da hata yapmamalarini umuyorum.
ciceklerlerinizi alip ziyaret etmeniz gereken bir futbol kulubumuz olucak bu gidisle, ha huzur evi ha orasi. basarilar dilerim tabii.
Futbolcu transferi yerine isim transferi yapan kulüp.
ben bile samsundan gidip maç seyredebilirim antalyada ,
hatta forma alıp imzalatmayı bile düşünüyorum.