bugün

Haftaya 1 haftalığına bulunacağım sıcak ve güzide ilimiz. Ancak 1 hafta çekilir zaten. Antalyalı arkadaşlarıma selam, belekte olcaz.
yazları sicak, kurak ve bıngıl bıngıl, kışları ılık, yağmurlu ve ihtiyar.
bünyeden bünyeye değişse de, sıcağı dayanma gücünün sınırında olan şehir. hava limanı en hareketli şehirlerden biridir. turizm açısından çok değerli.
Nisan ayında dolu yağan şehir. Çok değil daha geçen sene yazlıkları çıkarmış "vizeler geçince denize mi gitsek" muhabbeti yapıyorduk.
Soğuk konusunda ki ısrarını yaz aylarında da bekliyoruz.
Yaz mevsiminin unuttuğu şehir. Normal değil atkı, mont geziyoruz hala.
yagmur yagdigi zaman 10 yil oncesine giden sehir.
türkiye nin belli başlı tüm şehirlerine gitmiş olmama rağmen gitmediğim şehirdir. gitmek için bir istek de duymuyorum.
En güzel haline bugün ulaşmış şehir.
mutsuz olmayı da sevebildiğim, beni kendimle tanıştıran şehir. özledim seni, yine.
Antalya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehri. 2014 itibarıyla 2.222.562 nüfusa sahiptir.Tamamı Akdeniz Bölgesi'nin batısında yer alır ve Antalya Körfezi'yle Batı Torosların arasında kurulmuştur. Yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin altıncı büyük ilidir.Güneyinde Akdeniz, batısında Muğla, kuzeyinde Burdur ve Isparta, kuzeydoğusunda Konya, doğusunda ise Karaman ve Mersin illeri vardır.
Yarın bu saatlerde ankara'dan ineceğim sıcak denizli şehir. Gece sahilinde biramı yudumlayacağım, gündüz sıcak kumlarından serin sularına ineceğim.
neden bu kadar övüldüğünü anlayamadığım sik gibi şehir.
sahilinde abaza ve kroların dolu olduğu, herkezin yazları kız düşürmek için gittiği, benim de memlektim olan şehir.
Bahar aylarında daha güzel olan şehir. Evet
sıcak memleket. önümüzdeki aylarda napıcaz hiç bilmiyorum.
10 haziran 2015 tarihinde decathlon mağazasına kavuşacaktır. spor severler bayram edecek.
bir günü gidip görmek istediğim şehir. alanyayı özellikle görmek istiyorum. fethiyede tavsiye edilir.
Bu yaz illa gidilecek şehir.
Yağmur an itibariyle başlamıştır.
Yağmur an itibariyle durmuştur.
mikail antalya yı sık kullanılanlara ekledi.
yağmur an itibariyle tekrar başlamıştır.
00.12 itibariyle buranın yanında gavurun amında kış olimpiyatları düzenleyebilirsiniz.
şu an sağanak yağış olan şehir.
2015 yaz tatili planımın son ayağının gerçekleceği sıcak şehir.