bugün

o anlatmadı ben de çalışmamıştım deyip aslında ortada çok fazla zararın olmadığı kabul edilip, affedilebilmesi (1 seferliğine) sadece biyat etmekle yükümlü kılınacak hocadır.
hele sorular sınav sorusuysa hoca dövülmeli, mor renkle tanıştırılmalıdır.
sonradan insafa gelip o soruyu yok sayanı nadiren de olsa bulunmaktadır.
(bkz: götlük yapmak)
(bkz: ibnelik belirtileri)
arkasından küfretmek gibi olmasın, çok * enbi * hocadır. hayır noluyor yani öğrenci zayıf alınca onu anlamıyorum, bu işin -varsa- mantığı nedir..? amaç düpedüz zayıf almasını sağlamak işte, bunu söyleyincede sözlüye zayıf verir. oh kebap.! içi mi soğuyo artık noluyosa, kimin neyin intikamını alıyorsa..!

ayrıca:
(bkz: enbi)
(bkz: tersten entry girmek)
sadist bi hocadır öğrencilerine acı çektirmekten haz alır.
ıslak odunla poposuna poposuna vurulması lazım.
akşamdan kalma hocadır.
anlayamayacağı küfürleri duyabilendir. neyi anlatıp anlatmadığını bilmeyendir ayrıca. şaşmıştır, şaşırtmıştır.
taocudur. dombilidir.
bunaktır, şizofrendir. anlattığını sanıyordur.
bilemeyince össde ne bok yiyceksin olum orda da mı bilmiyorum deyip geçiceksin diyen kıl olunası ana avrat düz gidilen hoca.
+ hocam anlatmadığınız yerden sormuşsunuz!
- sus bana masal anlatma adam gibi çalışsaydın hepsini yapardın.
+ masal anlatmıyorum, ben anlatmadığım yerden sormam korkmayın!
- ne diyosun evladım?
+ bak yine anlatmadığınız yerden sordunuz, ağlamak istiyorum!
daha çok anlatamadığı için anlatmamayı tercih ettiği yerlerden soran hocadır.
model 1:

sınavda zaten 3 soru sormuştur.ikisi budaklı meşe kıvamında birisi tamamen fantezi ürünü, işlenmemiş bir konudandır. öğrenci bir umut yeni soru arayışında itiraz eder.

Öğrenci: hocam biz bunu işlemedik.
Hoca: hmm. tamam o zaman 2. soru iptal çocuklar.
Öğrenci: Yeni soru?
Hoca: Yeni soru yok. işte diğer sorular 50 puan olsun. başarılar.*

Model 2:

- hocam biz bu soruyu işlemedik.
+ Soru işlenmez zaten çocuğum konuyu işledim ben.
- Hayır konuyu da işlemedik.
+ zaten çok basit, ne demek işlemedik, 3. sınıfa gelmişsin "zörtüngül paralelinin sermencül doğrusuna etkisini düşünüp, esterepüf elementiyle bileşiminden doğacak faydaların yorumunu yapamıyorsan ne işin var bu bölümde. yapılamayacak bir soru olsa sormayız heralde."
- haklısınız hocam. işlemeye değmezmiş.

(kelimeleri o zamanda anlamamıştım tekrar söylese gene anlamam. ki bence hala öyle bir konu yok bilimde)
Hocalar ikiye ayrılır:

1- Hoşgörüsüyle anılanlar
2- Analarıyla anılanlar

Hangisi olduğu çok açık sanırım.
Sevdigim hoca tipidir.hoca sadece bunlardan sorar diye at gozlugu takip agzindan cikan kelimelerden baska bi seyi gormeyen,duymayan,bilmeyen ogrencilere kapak olsundur.Hoca kesinlikle cok alakasiz bir yerden sormaz konu disi sorulari.bakalim anlattigimla arada baglanti kurma kapasitesine sahip mi diye olcer adami.Bu farki gormeyen ogrenciye eninde sonunda gordurur bu hocalar.'hoca'dir iste.
sınav başlamıştır ilk iki soru hakkında hiçbir şey bilinmemektedir. fakat soru diğer öğretim grubana hasbelkader işlenmiştir. gözetmene hocanın çağırılması söylenir, hoca gelir.
+hocam ilk iki soru hakkında hiç birşey bilmiyoruz.. bize anlatmadınız..
(hoca asistanına birkaç örnek defter alıp kontol etmesini ister)
a-yok hocam işlenmemiş...
h-canım sizden 100 almanızı isteyen yok 80 alın en düşük not alanıda geçireyim...
+???????????
sonuç: kimse 60 üstü alamamıştır. sorduğu iki soruda diğer grup tarafından hayvanlar gibi yapılmıştır. ayıptır. insafsızlıktır. götlüktür.
top hoca. ibne hoca. kaka hoca. bok hoca. göt hoca. meme hoca.
teşekkürü 1 puanla kaçırdımcı ağır liselilerden küfür yiyen hocadır.
sınava boşuna çalışmamızı kolayca ima eden hocadır.
Ben bu konuyu anlattim sayar gecerim sinavda da sorarim uyarisini isittigimiz öğretmendir.
hocanın gerizekalı olmasından kaynaklanır. din dersine
müdür muavinin girmesi gibi saçma hadise.

-hocam yanlışlık var bu soruda?
-nerede?
-tarih hocasısınız matematik sorusu soruyorsunuz?
Bizzat bizim hocamızdır. işin kötüsü zorla aldırdığı kendi kitaplarında da bahsedilmeyen yerlerden sormak en büyük hobisi sanırım.
Ayrıca millet kusura bakmayın araba almam lazım diyip yarımızı yaz okuluna da bırakmıştır.
pisikopat hocadır. öğrencisine acı çektşrmekten acayip hoşlanır.