bugün

sen ister tarzanca girmek entry ister başka şey yazmak. sen yazacak ne istiyor. ben başlığa bu ilk girmek entry. ben ummak modlar banlamamak beni. bu orijinal içerik olmak. modlar istemek birini banlamak onlar zorunda trolleri banlamak.
Hebele hübele hede.
Uykum var kafam deli kafamı sikim kafamda delik
Kapı deliği belki delmeyiz. Deniz Gezmiş. Yeşil parka eller cepte küçük bir 9mm tabanca.
70ler belki 80ler. Belki her ikisi birden. Darbe olmus. Partizanlar var. Ozgurluk annesinin yanina kacmis. Ozgurluk ormanlarda. Partizanlar da ormanda.
Devrim belki olur belki olmaz bilemem. Olacak gibi ama kesin olmayacak. Yine birileri onun ugruna can verecek.
onun rüyasında olmak isterdim şu anda, ama kaygılarla değil güzel bir rüya, güzel hissettiren cinsten, uyandığında hani hala hatıranda olur tatlı bir his ile gördüklerinle, öyle olsun yine. onun rüyasında olmak isterdim şu anda çünkü o benim rüyamda olmak isterdi biliyorum.

ama ben hiç rüya göremiyorum...
Ooh ooh suyundan da oooh.
ben size anlamsız demek siz edebiyat yapmak. gerçi siz de haklı olmak. ben siz ne isterse onu yaz demek.
zaten hepsi çok anlamlı biraz da anlamsız olsun he?

vuuu süper fikir.
Simülasyon evren düşüncesi de çok mantıksız değil aslında, her şeyi düşünülmüş bir program değil sadece gözlenebilir evreni kapsayan sadece ve bug bulunmayan bir evren, bu simulasyona göre aslında bakteriler yok sadece mikroskopla bakınca bakteri gözüküyor sadece imge, bu simulasyona göre dış uzay ya çok az var ya da yok işte bu yüzden görünürde canlı bulundurabilicek milyon gezegen var iken hiçbir uzaylıyla iletişime geçmedik, ama şöyle ki bu simülasyonun bi sonu var ki muhtemelen yakın zamanda, bundan dolayı ise hiç zaman yolcusunun olmadığını kanıt olarak gösterebilirim.
E eyvallah insana mantıklı geliyor ama birşeyin sana mantıklı gelmesi inanman için yeterli mi bilinmez.
şimdi böyle yapıyor kuş çi pet pet diyorlar; çipetpet çipetpet... Ya bunlar çi pet pet ama lezzetli çi pet pet değil. Şimdi cirling cirling pırrr cak cak cak, vicilik vicilik aniyyaaa zırrrrr he he he.