bugün

Hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım.
Hani zaten sabah zor uyaniyorum, o yataktan ayrilmak cok koyuyo. Bi de su berbat trafigi yok mu sabah sabah illallah ettiriyor adama.
Su kodumun eskisehir yolunun gidis dönüş yonlerine care bulunmasi gerekiyor. Bildiğin kilit lan.
Bomba atip patlatasim geliyor yeminle.
soğuktur. üzer.
bu gece ayrı bi soğuk.
Artık ısınması gereken yer.
Bana en mutlu gecelerimden birini yasatan sehir. Istanbul'un ozlemi diye bir sey kalmadi artik, iyice alistim. Huzur dolu...
Üşüyoruz reis.. Şu kış bitmedi gitti akideş.. Bitse de gitsek artık Evimize..

Bahar gelir çiçek açar torun gelir dede kaçar diyemedik bi türlü.. Güneş bi iki yüzünü gösterdi geri soğuk oldu..
Yasadigim fakat pek sevmedigim ilimizdir . K harfiyle bir sorunum var ozellikle cocuklukta tamamen g dir alisilir. Garı gışı gıyamet gibidir ayazi dondurur .
Sadece iki gün gecirmeme rağmen sevdiğim, genel görünüşünden kaynaklanan hem fiziksel hem ruhsal soğukluğunun arkasında başka bir sıcaklık sezdiğim şehir. Yine de hakkında her gün en az 10 entry girilmesine anlam verememekteyim.
candir can.
an itibariyle sibirya havası hakimdir.
ya sen artık biraz sıcak olsana şehri.

ayrıca yağmur git burdan paçalarım berbat oluyor.
gündüzüyle gecesi arasında 20 derece oynayabilen şehir. sabah şükela akşam bokella. donuyoruz sözlük.
Sıcaklar gelsin artık, nasıl yağmur yağıyor.
Uzağında olunduğunda özlenilmeyen ve bir şey kaybettirmeyen soğuk nevale şehir.
Onunla öğrendiğim şehir.
türkiye cumhuriyeti'nin başkentidir. iç anadolu bölgesinde bulunur. başkent olması dışında herhangi bir özelliği yoktur.
diplomatik bir şehir. severim kendilerini. sonuçta atam yatıyor orada!
Biktiran sehir. ısınsan diyorum hani azcık malum gece soguk. Ayrıca sehrinizin amina koyim diyip gidecegim yerdir.
Soğuk ve sessiz
Doğup büyüdüğüm memleketim.
yalnızca Ankaralıların laf edebileceği, bir Ankaralıdan başkasının asla laf edemeyeceği, ettirilmeyeceği şehir. gitsen gidemezsin, kalsan kalamazsın, gidersen özlersin öyle saçma bir şehir. Yüz ölçümü 25,437 km2 olmasına rağmen bazen sığamayacağın şehir. Kalabalıktır ama herkes herkesi tanır. insanı samimidir ama iki yüzlüsü çoktur. Tam seviyorum aslında diyeceğim bir gülme geliyor hakikaten. (bkz: statta kesin büyü var)
Begenmeyen yer isgal etmesin guzel sehrimizde.
tanim: dunya pavyon baskenti, redlight vs. hikaye.
istanbula dönuşu çok guzel olan şehir.
Birgün gelecek bu başlığa ankarada bu son gecem şarkısını paylaşacağım..

Asker, bürokrat, resmiyet kokan şehir..

(bkz: Birgün gelecek bir gün kalacak)
$36
kurtuluş savaşı'nda en fazla şehit veren ildir.

http://galeri.uludagsozlu...e-laf-eden-densiz-751985/

bu yüzden ankaralı olmak bir gurur kaynağıdır.