bugün

Pavyonda kaşık oynayan avratlardır.
Baglari, buklum buklum yollari.
iyi güzel şehir de sevemedim be arkadaş. Tanım : olmayan yandır.
Esat'taki dürümcü. Adam işi biliyor eğer şubesini büyütseydi lezzet kalitesini kaybederdi. Babam üniversitedeyken oraya gidermiş o zaman da aynıymış mekan. iyi ki değiştirmemiş. Bir de orası genelde gece aktif olur çünkü meyhaneden bardan çıkan aç aç oraya koşturur.
(bkz: seğmenler parkı)
(bkz: 404 not found)
keçiören.
Pavyonlari :D
bağları. birde büklüm büklüm yolları.
50. yıl parkı
(bkz: nothing)
istanbul'a dönüş yolu. oo yaz bunu güzel laf.

yok lan polatlı benim için. ankara' dan ordan çıkıyorum zira. bi' de evim çok güzel lan.
anıtkabirin olması.
herhangi bir çıkışıdır. istanbul'a dönüşü olur, mersin'e dönüşü olur, eskişehir'e dönüşü olur, o olur bu olur.
Öngörülerime göre müzik grubu kurmak adına bir akım başlatacak bir yer, bir ikon olabilecek olması.

Çoğu yeni kurulmuş özgün gruplar oradan çıkıyor..
eskişehir.
Çankaya'dır. Manevi mirasların varlığıdır.
seğmenler parkı, odtü ve eymir gölü gibi yerleri içinde barındırması olabilir. bunların dışında bir şey gelmiyor aklıma.
bağları da büklüm büklüm yolları.
behzat ç. nin orada çekilmiş olmasıdır "la".
Bulamadigim bir yani,sevmedim,sevemiyorum.
Daha gormedigim icin su an icin baskent olmasi.
eskişehir' e olan yakınlığı.
şahsen ben en çok altın park'ı ve ulus meydanını sevmiştim. onun dışında "bebe" yi ve ankara ağızını çok sevdim. 2 gün içinde bende e'leri "ie" diye(tiz e işte) söylemeye başlamıştım.

e.g.
-la bebe nie diyon laa
şahsen ben en çok altın park'ı ve ulus meydanını sevmiştim. onun dışında "bebe" yi ve ankara ağızını çok sevdim. 2 gün içinde bende e'leri "ie" diye(tiz e işte) söylemeye başlamıştım.

e.g.
-la bebe nie diyon laa