bugün

at gibi kadın ( Düşünün at türklükte en büyük olgudur )
vursam geberecek, ensesine bitane patlatsam ölecek gibi duran, aşırı zayıflamış, eski güzel, şimdi hoşaf kadın.
(bkz: dudak)
http://www.youtube.com/watch?v=96ImCsZJ_CA *
çok iyi bir oyuncu ama kesinlikle güzel değil. dudakları ürkütücü derecede büyük hiç estetik durmuyor.
sürekli oraya buraya yardıma koşan, süper kahraman havasında bir aktris. zamanında çok çılgın, rocker bir hatundu, şimdi bunun olgunluk evresini yaşıyor sanki ve iyi niyetli olduğunu düşündüğüm çabalar sarf ediyor.
sürekli ajan filmlerinde filan da oynuyor ya, insan acaba diyor... ajanlık falan var mıdır diye işkilleniyor... nasıl bir devire geldiysek yardım sever insanlara bile bir kuşkuyla bakar olduk. "ulan yardım ediyorsa kesin puştluk vardır.", diye düşünüyoruz. gece gece dertlendim şimdi.

en son namibya'ya 2 milyon yardımda bulunmuş. eksik olmasın...
brad pitt'i bir kadınla aldatan dünyalar güzeli kadındır.
10.sınıftaki ingilizce hocamızın hasta olduğu kadındır. zaten adamın hayat felsefesi angelina jolie ve şahin'ler arası birşeydi.
kendisi aslen inegöllü'dür.
"turist" filmiyle kendisine birkez daha aşık olduğum tapılası hatun kişi.
dayı tarafından kuzenleri hala bursa'nın inegöl kazasında geleneksel mandıracılık mesleğini icra etmektedirler.
eriyormuş! 44 kilo kalmış. *
http://cumhuriyet.com.tr/?hn=250444
Louis Vuitton için makyajsız poz veren aktris. marka yeterince pahalı ama olsun mütevaziyiz yine de diyor herhal.
Oyunculuk kabiliyetinden ziyade görsel cazibesiyle kendinden söz ettiren aktris. Severim, takip ederim, özellikle ''Wanted'' filminde ayrı bir çekiciliği olduğunu belirtmek isterim.
iddialara göre 44 kg'ya düşmüş aktris.
hatay'a, sığınmacıları ziyarete gelecekmiş.

(bkz: angelina jolie nin hataya gelmesi)
hataya gelip bm iyi niyet elçiliği görevini yapcakmış. o ne demek ben de bilmiyom. ama olabilirsem ben de olcam.
yüzyılda bir gelecek hatun. ikiyüz hatta üçyüz yıl bile olabilir, abartmıyorum efendim iyi bakın bu hatuna.
şu an yanımda. kendi ellerimle yaptığım künefeyi yediriyorum kendisine.
yarın hatay'da çocukları okşayacak olan iyi niyet elçisidir. gerçi bm iyi niyet elçisi oyuncu nereye gitse kargaşa ve bm barış gücü askerleri ardından geliyor.

öbürgün tüm dünya basını artan mülteci felaketinden bahsedecek. bm, insan hakları kurumlarını türkiye'ye yardıma davet edecek. birkaç kışkırtma, sınırda birkaç çatışma ve bm barış gücü askerleri bölgeye çıkacak. eş zamanlı olarak nato aegis gemileri iskenderun limanı'na girecek. mesela yani.
"umarım hatay'da içeceği çaya kendisi için dudak payı bırakmazlar" diye düşündüren bm'nin iyi niyet elçisi, seksi varlık.

(o dudağa dudak payı bırakırsan o bardak boş kalır amına koyayım..)
çok yardımsever bir insan. keşke beni de evlat edinse.
bana hiç de samimi gelmeyen yardımlar yapan güzel hatun. yardım etmek 40 gün önceden haberi çıkarıp, uçakla keyifli bir şekilde gelip, kameraların önünde insanlara ilgi göstermek değildir benim nazarımda. çok yardımseverse bütün servetini bağışlayıp herkes gibi yaşasın. güzelliğine ve oyunculuğuna laf söylenmez ama bu iyilik meleği tavırları bana hiç samimi gelmiyor.
ziyaret ettiği topraklardan etkilenmiş olsa gerek, çok zayıflamış. Süzülmüş iyice.
bir de türkler sanata sanatçıya değer vermez derler. kadın hatay a bir geldi,pir geldi. yuh dedim lan. tüm otelleri sanatsever(!) halkımız doldurmuş,taşırmış.*