bugün

http://galeri.uludagsozlu...r/ananı-da-al-git-188909/
o billur anaya* laf söylemeye utanmayan şahsiyetin annesinin ölmesinin ardından nasıl olur da hiç kimsenin aklına gelmez anlamıyorum. duy ey medya!

tabii ölen kişiye allah rahmet eylesin ve evladını yetiştiremediği için çok çekmez inşallah.

edit:*
(#13364481)
kendisine; zübeyde hanım'ın kabrine evsahipliği yapan karşıyaka'lıların cevabı ibretliktir:

görsel
admın haline bakılırsa az bile demiştir. ben olsam sülaleni al git derim.
(bkz: oğlum bak git) *
başlığı açan yazar hakkında bilgiye tıkladığımda sekizinci nesil silik yazıyormuş, sekizinci nesil sikik okudum. Pişman değilim

edit: askesis yanlış olmasın
edit2: ilk başlığın ismi atatürkün kurduğu ülkede yaşamak istemiyorum idi yazarı postalanınca bu başlığa demişim gibi oldu. yanlış anlaşılmaktan kaynaklı ilk eksimi de almış bulunuyorum. hayırlısı olsun
(bkz: siktir git)
kendine o tarihte de yakışanı yapmış, kendisini adam yerine koyup derdini anlatan sıkıntısını dillendiren vatandaşa tam ağzına yakışacak şekilde karşılık vermiştir, senelerdir unutulmamıştır ölümünden sonra da dillendirilecektir.
o provakatör çiftçiye ulu önderimiz tarafından verilmiş tarihi ayar.

- anamızı ağlattın beeeeeuuaeauaaaa!!!
+ananı da al gi buradan...

alkışlıyoruz ulu önder recep tayyip erdoğan'ı.
Geldiğimiz yer burası işte. Devletimiz bile bize sahip çıkmaz oldu. Yazıklar olsun.
http://www.youtube.com/watch?v=5FiYmRkgr90
başbakana "benim mahsulum öldükten sonra mı destek veriyorsun çiftçiye, anam agladı." diye bağıran çapulcu bir densize başbakan'ın açık ve net tavsiyesidir. dobra adam ne yaparsın.

ben başbakan gibi günde 4 saat uykuyla çalışsam ve bana da biri gelip böyle saçma sapan konuşsa herhalde galaksi dışına yollardım kendisini açık ve net hava yolları ile.
şu sıralar suriye'den kaçan isyancılara kucak açıp, onların bir dediğini iki etmeyen değerli(!) başbakanımız recep tayyip erdoğan'ın kendi vatandaşı için uygun gördüğü efsane cümlesidir.
ananı da al git amcaya, olum bak git denmiştir bir kere. sonraki tekrarları ettirmemesi dileğiyle.
suriyeliler için evrim geçirmiş kelimedir.
ananızı da alın gelin.
köylü milletin efendisidir sözünü hazmedememiş bünyenin yaptığı iştir.
Atatürk'ün vatandaşına hakaret ederken hiç fotografının olmaması gibi bir şey.
Ya da vatandaşına saygı duyarken hic fotografı olmayan başbakan. Gerçi bunun fotosu değil videosu bile var da diğerinde kanıt isteyen sinek boku ebatlı beyinler bu kesin kanıta niye aldırış etmezler bilinmez.
Eğer gönül kırdınsa o kıldığın namaz değil...
ancak bir orrospu çocuğu tarafından söylenmesi mümkün söz, madem çiftçiyi yanına çağırdın, yiğitlik yaptın, adam gibi dinle adamı.
olaydan sonra 'çiftçiye paramı verdi yoksa tehdit mi etti de susturdu' sorularına cevap aradığım bir t.c basbakanına kesinlikle yakışmayan sözdür.
Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının ''anamız ağladı başbakanım'' diyen bir çiftçiye layık gördüğü sözdür. Recep Tayyip Erdoğan'a yakışan ama T.C. Başbakanına, o kuruma yakışmayan sözdür.
bir başbakana yakışmayan söylem.
anasınıda alıp birilerini göklere çıkaranlar için söylenebilecek bir sözdür... ama bu ülkede şerefiyle hakkını arayan namuslu insanlara adam olanın söylememesi gereken sözdür!
Ülkenin seviyesini gösteren söz.
(bkz: köylü milletin efendisidir) bir selanik beyefendisiyle kasımpaşa zorbası bir olur mu hiç? biri çiftçi için ''efendimiz'' diyor diğeri ananı da al git diyor.