bugün

rüküşlüğün çok yakıştığı şarkıcı. sanki evde neşelenmişde şarkı söylüyor. rahat, umursamaz, kafa başka yerde sanki.
kendisi iyi fakat çevresi kötü olan sanatçıdır.

Kötü arkadaştan kaçınılmalıyız yazar dostlarım.

öptüm. (aşsudhaşsudh)
bildiğin çirkin lan. ama sesi güzeldir!
sesi inanılmaz olan uyuşturucu bağımlısı çirkin kadın.
travesti gibin.
cidden çok çirkin.
varoşların gülü. ben bundan çok gördüm istanbul varoşlarında. amy de onlar gibi vurdumduymaz, sert ama kadın.
bu nasıl çirkinlik böyle diye insanı isyanlara sürükleyen bağyan.*
sesi etkileyici olan kişidir. ayrıca bu entryden önceki beş entry sözlüğün nereye gittiğini merak etmeme sebep olmuştur.
en iyi kadın seslerden biridir. her şarkısı enfestir.
ezik sozlukculerin hedef tahtası olmuş kadın. bu entryleri yazanlar ondan daha güzellerse bu gece bekliyorum, muck.
bu kadının you know im no good ve love is a losing game şarkıları dinlenilesidir.
yıldız tilbe nin ingiltere şubesi...

http://kelebekgaleri.hurr...5257&p=1&rid=2369
sesine hayran kalabileceğiniz bir ingiliz soul ve jazz şarkıcısı.

(bkz: duffy)
(bkz: amy winehouse tribute turkiye turnesi)
kendine yazık eden insandır. * *
kafasını kırmak istediğim şaheser. ses mükemmel. kafa kırma sebebime gelirse geri dönüşü olmayacak kötü alışkanlığı.
yaptığı müzik bakımından * düşünecek olursak arabesk görünmesi o ülke için normaldir. ancak dışardan bakıldığında şarkılarının dinlenmesi çok normal çünkü özel hayatını bir tarafa atacak olursak işini iyi yapıyor. back to black albümündeki şarkıların hepsi de mp3 ümde mevcuttur.
güzel şarkıları ama kötü yaşantısı olan sanatçı.
yaşantısının beğenilecek bir tarafı yoktur.
ne haliyle gelirse gelsin kabul edebileceğim ender insanlardan biridir kendileri. ister keş, ister sarhoş, ister dönme olsun, ne olursa olsun kapım açık.
kocası yüzünden kendini mahvetmiş kişidir. 2004 yılında çıkardığı frank albümüyle bu kadar ses getirmemişti, stronger than me ile yine en iyi şarkı öldülünü almıştı ve o zamanlar ki hali de böyle değildi. gayet cici gayet kendine bakan bir görüntüsü vardı. ne zaman o adamla tanıştı ki kendisine uyuşturucu alıştıran da odur, birden mahvolmaya, medyanın malzemesi olmaya başladı.

şimdilerde yine düzelmiş sanırım. üçüncü albümünü de tamamlamak üzereymiş, lakin bu albümü myspace'den yayınlayacakmış şirketlerin yoğun baskısına rağmen. umarım üçüncü albümü çıkmadan yine komaya girmez, yazık oluyor zira çok yetenekli.
benzerliğin daniskası için;

(bkz: janice)
dinlemeye başla bitiremiyorsun... işte öyle bir şey.
(bkz: you know i m no good)
you know ı'm no good şarkısıyla beni benden alan ingiliz şarkıcı.