bugün

Ergenliğimin muazzam geçmesine sebep olan bir başka kadındır. ilk sırada her zaman şebnem ferah var olacaktır.

Fakat bu kadının sesinde ki yumuşaklık, hırçınlıkla beraber gelen dinginlik muazzamdır.
1983 doğumlu evanescence vokalistidir. 2 oktav sesi vardır. Sesi bana göre eşsizdir. ilk çıktığı zamanlarda çok güzel bir hatundu. Tam bir gotik tarzı vardır. Ben moody çocukluk arkadaşıdır. Grubu birlikte kurmuşlardır. Çıkardıkları fallen albümünden sonra yolları ayırmışlardır. Ne amy, ne de ben moody birbirleri olmadan, yapamamışlardır. Eskiden psikolojik sıkıntıları olan biriydi. Şu an psikologu ile evlidir ve bir oğlan çocuğu vardır. Hatta çocuğuyla speak to me klibini çekmişlerdir. Bana göre sesini en iyi kullandığı şarkı, breath no more'dur. Kendisi tam 9 yıl boyunca piyano eğitimi almıştır. Ben moody ile de tanışmaları da piyano sayesinde olmuştur. Anlaşması zor biri olduğu söylenir.

"üzüntü bazen muhteşemdir." gibi bir söz söylemiştir. Lithium klibinde pek güzeldir. Piyano balladları çok güzeldir. Böyle şarkılarda sesini daha iyi duyabilirsiniz. Küçükken kardeşinin ölümünü görmüştür. Bunun için hello ve like you parçalarını yazmıştır. ikisi de birbirinden güzel parçalardır. Bu ablamızın depresif bir yanı hep vardır. Onu da çekici kılan budur kannımca..

Sana hâlâ aşığım amy.. Evli olsan da.. Haram tatlı geliyor..
bir geddy lee değildir.
Eşsiz bir sese sahip sanatçı.
Kusursuz bir hanımdır.
Saatlerce izlerim.
bahçe lee nin akrabası asena.
severim kadınıdır, çocukken ayrı bir beğenimi çekerdi özellikle de bembeyaz teni siyah saçları ve koyu makyajla vurguladığı o okyanus gözleriyle.
Bu kadına naptınız lan. Yine bir erkek bir kadının hayatını karartmış.
görsel
artık kız değil teyzedir.
artık ortada olmayan kızdır. eskiden pencereden düşerdi de kurtarırdık, hey gidi günler.
Vay be. Nereden baksam 7-8 senedir dinlemediğim şairane ve muazzam güzellikte kadın.

Evanescence açayım da bir özlem giderelim.
gençlik aşkım. bende yeri hep ayrı bu ablanın. bana güzel şeyler hatırlatıyor.
(bkz: balon)
sesi şebodan da güzel olup, sesi ve gözleri kendisine olumlu duygular beslemek için yeterli bir sebeptir.
evanescence grubunun solisti olan mükemmel sesli kadın.
iyi bir insana benziyor diyeyim çok iyi biri.
bornocu muydu bu apla ya.
Neredesin balık yüzlü ajsjdk.
Zamanında şebnem ferah ile karşılaştırılıyordu ergen aklımızla karı yabancı diye her türlü iyidir heralde dünyaca ünlü falan diyorduk ama şimdi anlıyorum şebnem bunu donunda sallar başını döndürüp çamaşır ipine asar.net
Sebnem ferah'in ruh ikizi bence. Tripler tipler ayni.
Lise yıllarımda metal müzik ile tanıştığım zaman sabah akşam dinlerdim bana metali sevdiren şarkıcıdır hala da dinlerken ilk kez dinlediğim duyguları yaşatır.
atanmış şebnem ferah.
Dünya tatlısıdır.

görsel
ABD'li vokalist ve besteci. Grammy ödüllü rock grubu Evanescence'ın kurucusu ve vokalistidir. Şarkıcılığının ve şarkı yazarlığının yanı sıra; klasik müzik eğitimli bir piyanisttir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Amy_Lee
Evanescence'in solistidir, etkileyici bir sese sahiptir, güzeldir ve artık bir annedir, oğlu temmuzun 28'inde 2.yaşına basmıştır.