bugün

eski günlerinden uzak bir görüntü çizdiği herkesçe malum. video içerik kalitesi yerlerde, bunun yanına eklentilerinin çalışmaması da eklenince çekilmez bir site halini alıyor.
yüklediğim normal içerikli videoları yayınlamayan site.
son zamanlarda sıkıcı videolar paylaşan site. önceden böyle değildi.
dertli gönüllere giren, işte benim zeki müren sözleri geçen zeki müren'in kendini anlattığı şarkısı.
site zaten dandikti uzun zamandır, son zamanlardaki adnan hoca videolarından sonra tamamen soğudum.
hep aynı geyik,

'adnan hoca film sektörüne girerse brazzers'ın ocağına incir ağacı diker'

siktir ordan.

tanım: girmediğim site.
kapanma ihtimali olan site.
sırf yorum yazmak için üye olduğum daha sonra işin içine girdiğim harika site.bu aralar tema değişikliği olduğu için halk isyan da o ayrı
yeni tasarımı ile artık tamamen bitik olan site.
an itibariyle ulaşamadığım site.
akp'nin youtube ve izlesene.com'dan sonra tüm video sitelerini kapatacağını belirten durumdur. bunlar daha iyi günümüzdür.
Sanırım bugün kapatılan video paylaşım sitesidir. Sabahtan beri ulaşamıyorum, tayyip ? Olum amacın ne lan ?
http://alkislarlayasiyoru...ari-mikrofon-roportajlari
Bugüne kadar ki en iyi ropörtajlarıymış. Arvat alan amca, hüseyin yımışagh ve en sondaki amca favorim.
ciddi ciddi 3-4 saat geçirilebilen site. çok seviyorum sözlük. videolar ayrı, yorumlar ayrı keyifli.
ırkçılık ve ateizm üzerinden faşizmin en iğrenç örneklerinin sergilendiği hastalıklı fikirlere sahip olan üyelerin çoğunlukta olduğu video paylaşım sitesi.
zeki müren'in içinde kederi de barındıran eğlenceli şarkısı.zaten bana göre içinde keder de barındırmayan bir eğlence kimseyi gerçekten mutlu etmez,gülümsetmez.
artık burasının fişi çekildiği çok belli olan site. gerek adminlerin gereksiz hareketleri gerek anasayfayı kaplayan gereksiz videolar bunu alenen gösteriyor. nostalji formatında olan site artık youtube gibi bir şey oldu. arayüz, üyeler falan onları saymıyorum bile. neyse efenim bu da bu köşede dursun.
mükemmel bir video platformudur. eğlenceye birebirdir.
öreğin;
http://alkislarlayasiyoru...-smalls-suicidal-thoughts
çoğu şeyi ti' ye alan kullanıcıları zaman zaman düşündürse de eğlenceli bir sitedir.
haberselften bir nebze iyidir. Boş vakitleri hızlı geçirir.
boş vakitlerde iyi geliyor. yaratıcı yorumlarda bulmak çok mümkün. ancak site tamamen amacının dışına çıkmış. Hatta eski video yüklenince ''internetin hayırlı olsun kardeş'' yazanlar var. tuhaf...

edit: ataol'u unutmak olmaz lan. ataol var birde ataol.
eski tadı yok ama yine de bazen zeka ürünü yorumları okumak için baktığım olur.
Son zamanlarda boka sarmis sitedir.
ara sıra açtığımda eğlenceli vakit geçirdiğim bir web sitesi. gerek videolar, gerek yorumlar ile keyifli dakikalar yaşıyor insan.
Hala yaşıyor mu merak edilen site.
Akp'nin imf viralinin döndüğü site. Sağdan soldan, yukarından aşağıdan imf borcu reklamı var amk. Bunlar bizimle eğleniyor amk.