bugün

hobaraa.. lan ama ayşe, ali?? ciddi lan bunlar. nil karaibrahimgil' den sonra ikinci olgun-genç evliliği olmadı bak. olmadı!
dur o senin baban yaşında demeye sebebiyet veren durumdur.
en kötüsü de ayşe özyılmazel şarkılı ali taran reklamları gelmesi olacaktır. voltran ı oluşturacaklar. türkiye buna hazır değil.
erol köse takibim sonucu öğrendiğim olay, şaşırtmıştır.
ayşe özyılmazel önce dedesi yaşındaki haşmet babaoğluyla birlikteydi.
şimdi babası yaşındaki ali taran.sonrasında kardeşi kuzeni ve yeğeni çocuğu yaşındakilerle diye devam etmesi muhtemel görünüyor.
benjamin buttona ulaşmaya çalışıyor kanımca.
ben bu evliliğe ancak şu şarkıyı söylerim..'yaptığına şantaj derler böyle aşka montajlar defler sabahlara dayanamaz alii ağaa''
ayşe twitterdan yarın açıklama yapacağını yazmış. 2011'in şüphesiz en bomba aşkı olarak anılacaktır, eğer doğru ise.
ne iğrenç bunlar ya..

http://fotogaleri.hurriye....aspx?cid=48355&rid=2
ne diyelim mutluluklar efenim.
sevgilisiyle arasında on yedi yaş olanları sevindiricek olan haber.
ali taran ve ayşe özyılmazel i öncelikle kutlar sürdürebildikleri kadar mutluluklar dilerim dilerim de, sayın taran eşini kanser edip boşamış bi haydut tipli ve ayşe bıdbıdı on parmağımda her marifet g.tünü açıp seksi görünmeye gayretli olarak gayet yakışmışlardır. bize nedir aslında amma kafamız s.kildi ya. çocuk mocuk yapmayın tahammülüm kalmadı derdirten olaydır.
Allah Ayşe Özyılmazeli bir yastıkta kocatsın Ali Taranıda benjamin button.
para var huzur var sözünü iyice açıklayan harekettir. amaç sadece evlilik değil paradır.
Şaka gibi evliliktir.Ali taran evli değil miydi ya?
ayşe taran olacaktır.
insanların ne kadar hızlı olabileceğini gösteren evlilik.
magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca arıyordu kapağını buldu dediğim yılın süksesi.
evlenirsen evlen banane dedirten haberdir ama şu arkanda bıraktığın kanser hastası eşin, haziran da boşan temmuzda evlen. tuhaf.
ayşe özyılmazel'in albümlerinin reklamlarını daha fazla göreceğimize işaret olan evliliktir.
çocuklarının adını petit koymazlarsa hakkımı helal etmeyeğim kişilerin evliliğidir.
yeni derdimizdir.
"bana ne onun bunun uçkurundan" dediğim ve umrum olmayan bir olay. zaten ne gelirse insanın başına meraktan gelmez mi? kim kimle ne b.k yerse yesin, bize mi derdi düştü yahu.
hayatımda görüp göreceğim en boktan evlilik.

ali taran kemoterapi gören eşini kızı yaşında biri için terk ediyor, bizim basınımız "aman da ayşeyle ali evleniyo muymuş yerüm ben onları" havalarında. kimse bu adama demiyor "sen naptın hacı?" diye. herkes bi mutlu, eski karısı da mutlu(-ymuş öyle diyolla). vur patlasın, çal oynasın.

adam 60 yaşında kız 30 yaşında. kim der bunlar aşk evliliği yapıyor diye? mutluluklar falan dilemiyorum, ne bok yerlerse yesinler. basın da bu kadar iğrençleşti.
nikah memuru acun sorar:
- sayın falankızı ayşe özyılmazel filanoğlu ali taran'ı kocalığa kabul ediyor musunuz?
ayşe özyılmazel:
-yok ki aramızda enerji ama evet diyorum.*
acun:
- peki siz filanoğlu ali taran falankızı eyşe özyılmazel'i karılığa* kabul ediyor musunuz?
ali taran:
-hay mına koyim ben evet diyorum.*
acun:
-ben de evet diyerek sizi karı koca ilan ediyorum güle güle.
sabah gazeteemi okurken şaşırtan haber. ne alaka lan dedirtiyor insana.