bugün

yazılanlar doğruysa, eylemcilere yaptığı yardımlar helal olsun dedirtir. fakat nedense divan otelini büyükelçilik sanan adam.
(bkz: orası da vatan toprağı)
beyefendi imajin , jilet takimin altinda 10 kg tossspil tasiyan adam.
adamın dibi dedirtmiştir.
adamın ham maddesi. bilgili çağdaş aydın bir insan.
reklamı sever.
adam olduğunu her alanda gösteren adam.
şu dönemde kolay kolay gösterilemeyecek delikanlılığı göstermiştir . yerli ve yabancı tüm iş adamları akp'nin kuklası olmuş iken...

rahmi koç'unda tavrı malum ama mustafa koç kesin iktidar yanlısıdır süreçte.
Fanatik bir galatasaray' lı olarak çok takdir ettiğim güzel insan. Sen ve senin gibilere bu ülkenin ihtiyacı var adamım.
adam gibi adam enstantesi sunmuştur. adamın kralıdır.
hai"n" naum'un zürriyetinden gelen ve memleketin kaymağını yiyip suyunu halka damlalıkla verenlerden. göklere çıkartılmakla meşgul şu an. antikapitalistler sıçış üzerine sıçış yaşıyollar.
allahına kurban olunası adamdır. helal olsun be sana!
gerçek bir akil adamdır. aydın dediğin böyle olmalı.
fenerbahçenin başına geçecek en efendi adam.

demiştim, haklı çıktım.

forza beşiktaş.
sermayenin de akp'ye sırt çevirdiğini kanıtlamış iş adamı.

hangi iktidar sermayeye karşı durup ayakta kalabilmiştir?
Eyvallah. Boyun egme!
düşmanımın düşmanı dostumdur mantığıyla bugün gereksiz yere övülen şahsiyet.
yüzyıldır türkiyeyi sömüren sermaye sahiplerinden birisi olan koç ailesinden bahsediyoruz. yüzyıldır türkiye de sadece distribütörlük yapan koç ailesidir bu. dışarıdan alıp içeride pahalıya satan, tüccar koç ailesi. üretim yapmayan koç ailesi.
tamam tayyibe karşı olan duygular var ama bırakın da koçlar bundan faydalanmasın.
divan otelin kapıları kapanır içeriye polis alınırsa herkesi işten çıkarırım diye talimat vermemiş insandır. eğer öyle bir talimat verseydi şu an diktatörlüğüyle uğraşılan adamdan bir farkı kalmazdı. ama yardım etmesi, iktidarı karşısına alması yeterli, vicdanı olduğunun göstergesi. *
tatlı su romantiklerimizi üzecek ama yalanlanmıştır. http://t24.com.tr/haber/a...si-isten-cikaririm/232074

--spoiler--
t24: t24, bu iddiayı önce, yayımlayan mecralardan alıntı yaparak okurlarıyla paylaştı. ancak gece yarısından sonra koç ailesi kaynaklarına ulaşarak, iddianın doğru olmadığına ilşikin düzeltmeyi yayımladı.kısa bir süre de olsa, doğru olmayan bir iddiayı yayımladığımız için okurlarımızdan özür dileriz.
--spoiler--
her ne kadar şike olayında döneklik yapsa da otelini direnişçilere açmasıyla kalbimi kazanmıştır.
bu güçte bir oluşuma birisi çatlak ses olarak çıkabiliyorsa yalaklanmadan;
adamdır.
solcu kardeşlerimizin, özgürlükçü kardeşlerimizin işlerine gelen kodamanları yalayıp yutabildiğinin ispatı zattır. yazık, oysa kapitalizm kötü birşey idi. bir götünün kılı olmadığınız kaldı, ha gayret, akp güruhuna yaklaşırsınız o zaman yavşaklıkta.
ali koç otel olayında ki iddaaları yalanlamıştır. öyle bir talimat vermediğini belirtmiştir.
siyasete atılmasını istediğim kişi. böyle bir düşüncesi olup olmadığını bilmiyorum ama imajı, yöneticilik deneyimi ve para gücü var. düşüncelerini öğrenmek isterdim açıkçası. gerçi, şu son çıkışlarına ve "olmasaydın, olmazdık" reklamına bakılırsa bize çok uzak değil.
göstericilere yapılan yardımları kimin yaptığını biliyoruz,
onlardan hesap soracağız,
vandallara her türlü destek verenler ile hesaplaşacağız,
çapulculara kapısını açanlar ve ihtiyaçlarını giderenleri not ettik vs. vs. vs. gibi her türlü tehdidin yapıldığı şu zamanda hala yardımlara devam eden ve insanları kapıdan boş çevirmeyen kişi.

ya da, otelin sahibi değil.

veya; otelinde ki personele söz geçiremiyor.
adamdır.

güçlü bir soyada mensup olmak, o ağırlığı hayatının başladığı andan bittiği ana kadar taşımak, soyadının zarar görmemesi için çabalamak, gerekirse bunun için parası ve gücüyle ezmek, zengin insanlar için kolay olandır.

bu adam. bu adam zor olanı yapıyor. bu adam, ister o açıklamayı yapmış olsun, ister olmasın. herkes biliyor ki, o izin vermeden oraya tek bir gösterici bile giremeyecekti. ama günlerce, milyar dolarlık kaybını, otelini, iktidar gözündeki itibarını düşünmeden, hatrı yadsınamayacak muazzam bir yardımda bulundu.

bu adam, yeri geldi bizim gibi, taraftar gibi konuştu, yeri geldi sahada, tv'de ağladı. yeri geldi taraftarının yanında yürüdü, yeri geldi haksızlığın suratına en önden tükürdü.

biz seni sevdik ali koç, sen bu ülkenin bruce wayne'i, oskar schindler'i oldun.

senin dilin kahverengi değil, diğer iktidar yalayıcıları gibi. en çok da bunu sevdik.