bugün

Daha ilk haftadan ağlatan adam. Durun yeni başladık efsane geri döndü. Evet.
görsel
görsel
görsel
Sonuna kadar desteklenen ve desteği hak eden adam gibi adam. Evet.
50 milyon euro fener'E, 15 milyon euro galatasaray'A hibe eden büyük başkan.

bir aziz yıldırım olmaya şimdilik uzak gibi gözükse de ilk adım için gayet iyi rakamlar bunlar. *
''kafası bir milyon'' ''deyyusların' saldırısındaki beyefendi kişilik.
Ali Koç’u yolda görse eli ayağına dolanacak ergenlere bak amk. Hahahasiktir evet.
Başkan oldu olalı aziz yıldırımdan kalma büyük bir borç batağını devralmıştır.

ALLAH YARDIMCISI OLSUNDUR.
adam gerçekten Fenerbahçeli bir Beşiktaş aşığı olarak Ali Koç Fenerbahçe de başarılar dilerim ama Fenerbahçe'ye başarılar dilemem.
iyi polisi oynuyor olsa da, içten içe sinsi bir yalı çocuğu. Sözde fair play'den dem vuruyor ama Galatasaray'ın kaç aydır pazarlıkta olduğu emre akbaba için teklif veriyor fiyat arttırmak için. Küçük aziz seni. Sosyete gülü, doğuştan gelen zenginliğin Galatasaray taraftarına sökmez, fitili sen ateşledin, gerisi gelir bu işin.
Emre transferinde fiyat arttırmak için verdiği teklif Galatasaray taraftarının tepkisini almıştır haklı olarak, yazın kenara 2-3 ay sonra koç gurubuna boykota başlar Galatasaray taraftarı.
yakında buummm olacak başkandır. daha göreve gelmeden söylemiştim balon olduğunu.
vizyonu olsun gelmiş oldugu aile kalitesi olsun başarılı bir insan öncelikle. gelmis oldugu ilk yıldan yargılamak dogru degildir.
'Fenerbahçe'nin yeni vizyonunu oluşturan adam. Didişmek, kavga etmek, mahalle ağzıyla bildiri yayınlamak gibi devirlerin kapandığını ve uzlaşı yoluyla rekabet edilmesi gerektiğini anlatan adam gibi adam. Ancak son günlerde medyada ve kulüplerde tuhaf bir durum var. Ali Koç'a karşılık ilginç kampanyalar başladı. Transfer piyasasında
rekabet çok doğal bir durumdur. Ben bu oyuncuya daha önce teklif ettim sen teklif edemezsin gibi bir anlayış var mı? Daha önce karşılaşılmış bir durum mudur ki ULTRASLAN denilen grup tuhaf bir açıklama yaparak bir başkana hakaret eder. insanarın aklıyla oynamayın. Bursa başkanı canlı yayında çok iyi ağırlandık diye açıklama yapıyor bir kaç dakika sonra kulübün resmi sitesi rezil ve iğrenç bir açıklama yapıyor. Ali Koç ise bu iki açıklamyı tikine bile takmıyor. Kaale bile almıyor. Basit, çirkef, sorunlardan nemalanan bu zavallılara hadlerini efendilikle bildiriyor.
Ultraslan onun için "aziz yıldırım artığı" demiştir.
(bkz: sayın cumhurbaşkanım)
kendisi bilmem kaçıncı dereceden masondur

hatta kvp dizisinde (bkz: vahap kuzuzade) adıyla canlandirildilar..
keşke bu başkanlık işlerine hiç bulaşmasaydın aliciğim.
başka sözüm yok.
ali koç ile oynanan futbolun ne alakası var lan. gelmiş çomar tayfa keşke bulaşmasaydın şampiyonluk yüzü göremeyecekler falan. biz o adamı seviyoruz şunu anlayamadınız herhalde. insan sevdiğinden vazgeçer mi amk. ali koç'ta bizim fenerbahçe'de bizim siktirin gidin. iki gol yedi diye takıma sırt çevrilmez.
Arkandayiz baskanim. Biz inandik sana...
Ali koç başarılı olmakta zorlanacaktır dediğiniz gibi. Çünkü ülkedeki takımların çok önünde arayı açmayı başlamışken 3 temmuz uyduruğuyla fetö tarafından önü kesilip milyonlarca euro zarar etmiş ve kurulu kadrosunu da kaybetmiştir. Bu takım ancak böyle durdurulabilirdi zaten. Arayı açmaya başlamıştı. Başka türlü olmazdı. Amaçlarına ulaştılar ama bir şekilde işte. Yıkılmadı belki fenerbahçe ama, çok kan kaybetti. Ali koç da hayata döndürmeye çalışıyor şimdi o yoğun bakımdaki hastayı...
Ne yazık ki başarısız olacak olan başkan.

(bkz: Adam vasıfsızın teki çıktı rıza baba)
hakkında atıp tutmak için henüz çok erken olan, türk futbolunu güzel yerlere getireceğine inandığım güzel insan.
ilk yaptığı işler hayal kırıklığıdır. Bu takımın 6. Lıktan yukarıda yer alacağını düşünmüyorum.
başkanı fetöcü çıkanların bok attığı iş adamı.

görsel