bugün

Kendisi hakkındaki bir youtube yorumu:

“Bu hayatta tek idolüm ali koç. zeki, zengin, yakışıklı, eğitimli, lider, esprili. Human premium edition resmen.” (bkz: adam haklı beyler)

(bkz: ben başkan değil miyim)

ilk kez desteklediğim bir aday bir şeye başkan oldu ve seçmeni ciddiye alıyor sözlük. Hiç tatmamıştım bu duyguyu hayatımda. Adamın suretini boydan boya sırtıma dövme yaptırasım var.

Ne yaparsam yapayım Her zaman arkamda olduğunu bilirim. Hehe.
Biraz alık gibi.
https://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=61115
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Feyenoord maçında Beşiktaş’a edilen küfürleri hazmedemediğini açıkladı.

etmeyin aq yeter kendinize bakın mal mısınız dedi.

Ali Koç taraftarlarına önce kulüp nasıl yönetilirliği değil ; medeniyeti öğretiyor. bizim baştan beri söyledğimiz yani.
bir beşiktaşlı olarak fenerbahçeye başkan olduğu için mutlu olduğum insan.
şakalaşmak birbirine takılmak bir yere kadar ok ama artık yolun sonundayız ülke futbolu olarak.
hep beraber toparlanmazsak işimiz çok çok zor.
umarım bütün takımlarımız finansal açıdan bir an önce düzlüğe çıkarlar.
görsel

başganım beni al.
görsel
görsel
görsel
Herife para desen para, tip desen tip, eğitim desen eğitim, kültür desen kültür, mütevazilik, beyefendilik.... Ne ararsan var.
Başkan olsa ne güzel olur.

Tamam yanlış olur ama ne güzel olur ya.
Stadı satıp borcu ödeyelim önerisine verdiği cevap efsane.

“Stad bizim mi ki satacaz? Bizim olmayan şeyi satamayız. Stadın tapusu devlette.”

Stad bizim diyen fenevlilere kapağı yine kendi başkanları yaptı.
kulislerde ali koç beyin fikret bey (ormandan) borç istediği konuşulmakta. edindiğim kulis bilgilerine göre şöyle bir olay gerçekleşmiş:;

bşiktaş ile fenerbahçe ayev transferi için kapışmaktadırlar. ekonomik anlamda fenerbahçeden daha güçlü olan beşiktaş bu transferde bir adım öndedir fakat 7 mayıs günü sayın ali koç bey fikret beyi arayıp ayev transferi ile ilgili kendisinden yardımcı olmasını ister. şöyleki ali koç fikret beye ekonomik anlamda zor durumda olduklarını ve ayev transferinden vazgeçmelerini istemiştir. fikret ormanda tamam alicim bu seferlik fairpley gereği bu transferden vazgeçiyoruz demiştir. iki kulüp arasındaki gerginlikler bu şekilde giderilmiş oldu. türk futbolu için güzel gelişmeler.
''kulislerde ali koç beyin fikret ormandan borç istediği'' ahahahaha.
''ekonomik anlamda fenerbahçeden daha güçlü olan beşiktaş'' ahahaha.

koskoca ''koç'' ailesinin ali koç'u, fikret'ten borç istemiş. ulan az çekin şu tineri arkadaş.
görsel
görsel
görsel
görsel
Çok klas herif ya . Fenere ali koç, cimboma cem uzan plss.
Elinde sihirli bir değnek yok, şampiyon olamassak kızmam, üzülmem fakat uzun vadede Fenerbahçeyi toparlayacağını ve de Fenerbahçeye yakışan bir başkan olduğunu düşünüyorum.
Fenerbahçe'yle yakından uzaktan alakası olmayarak, cumhurbaşkanlığına aday olsa, koşa koşa gider oy veririm.
Keşke bütün yöneticiler bu kadar eğitimli, kültürlü, akıllı, vizyonlu olsa.
Aziz yıldırım a yakınlığı ile bilinen anadolu gfb grubuna ait tüm kombineleri iptal ettiği ve parasını iade ettiği iddia edilen başkan.
görsel
türkiye nin gelecekteki cumhurbaşkanı.
bunu hem yaklaşımlarından hem de koç ailesinin artık taraf tutmama durumunun ortadan kalkmasına bağlıyorum ki taraf tutmalarının zamanı gelmişti.

peki ne yapar cumhurbaşkanı olursa. bence türkiye nin özlem duyduğu aklı başında yönetimi sergiler.
sanırım kendisi de fb cumhuriyeti nde bunu deneyip, başarılı olup olmadığını görmek istedi.

destekliyoruz.
görsel
Fenerbahçeye de bu ülkeye de en az 2 beden büyük gelen kişi.
Aslına bakarsanız seviye olarak siyaset spor vb alanlarda böyle insanlardan çok var ve onlara destek olmalıyız.
Toplum olarak yozlaşmış seviye olarak yerlerde sürünüyoruz ve kalite için iç bir çabamız yok.
bize avrupa şampiyonluğu yaşat.

görsel
malum lobisi şimdiden girmiş devreye.

'var' denen ucubeyi bu derece desteklemesinden belliydi zaten.

senin gibilerin bir planı varsa allahın da bir planı var ali efendi.
gezi olaylarında gezici serefsizlere otelini açan onlari koruyan kollayan
kucak açan kişi..

eee kimin kucağına oturuyorsa artik
amerikalilarin mi israillerin mi..
Hayattaki en büyük şansı zengin bir ailenin çocuğu olmak. Yoksa şu an sahip olduğu hiç bir boka sahip olamazdı bu sosyete gülü. Maddi gücünü kullanıp beleş puanları kapıyor. Galatasaraylıların nefretini kazanmaya başladı. Seninle de hesaplaşacağız küçük aziz.