bugün

bir anda böyle piyasada nam salmasının pek de hayra alamet olmadığını düşündüğüm zengin şahsiyet.
En son yaptığı reklamda projeleri yere atan kişi , o projelerde kaç tane mühendisin emeği vardır hiç düşünmüyor galiba ?
(bkz: gıroyum emme para bende)
bir dakika da bin kelime kurabilen iş adamımızdır.çıktığı reklamlarda söylediklerinin bir başını bir sonunu anlayabiliyoruz inanın. *
yakında devlet kurmasını beklediğim iş adamı.

(bkz: tarih düşünenleri değil gerçekleştirenleri yazar)
görsel
(bkz: keşke hayal etmeseydi)
5 sene öncesine kadar ortalarda olmayan bi anda ortaya çıkan adam.
anlayamadığımız adam. " beni anlamıyorsunuz, bu değil, bu hiç değil " diyerek artistlikte tavan yapmıştır.
ormanın göbeğine dikecek beton yığınlarını. iteleyecek 500 bin e 800 bin e. anladım ben onu.
http://www.replikizle.com/1858/minnak-tavsanim 47.nci saniyede sözü hak eden insan.
ya en sonuncu o reklamı ne onun öyle... ego tavan.
insanları mutlu etmek için bina yapan adam, bedava ev verse daha mutlu olurduk ya neyse.
bir yanım helal olsun diyor bir yanım küfür ediyor.
şimdi düşününce kendimle kıyaslayınca harbi dünyanın çalışma mekanizmasını merak ediyorum.
burda tamamen objektif olacağım kendimi övmek gibi amacım yok.
düşünün bu amca ilkokul terk ben öss derecesi yaptım
bu amcanın okuduğu kitap sayısı benimkinin 10da biri değildir.
bu amcanın zekası büyük ihtimalle benden geridir.
ama bu amca benim sadece birini alabilmek için ömür boyu çalışmam gereken bir araba koleksiyonuna sahip.
benim ömrüm boyunca yemeyip içmeyip çalışsam gideceğim tatil köylerine dandik diyecek kadar zengin.
kroyum ama para bende hesabı inanılmaz bir özgüvene sahip bense daha insan içine çıkmaya korkuyorum. biri gülünce acaba benle mi dalga geçiyor diye büyük bir paronaya ve özgüvensizlik yaşıyorum.
bazen okumayıp ticarete atılsaydım ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum bu amcayı görünce.
isteyen olursa araclarina soforu esliginde tur atabilecegini beyan etmistir.
Maslak'ta yaptığı inşaat yüzünden okulumuzun önünden geçen kamyonların bizi toz içinde bıraktığı için Beykent Üniversitesi öğrencilerinin genellikle hakaretlerine maruz kalan ticari zekası oldukça yüksek bir işadamı.
Tv reklamlarından ötürü, ergenliğe yeni girdiğini düşündüğüm iş adamı.
(bkz: kimse beni anlamıyor)
maslak 1453' ün müteahhitidir.
reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünün boşa çıktığı an çalıştılar çabaladılar ve reklamın kötüsünü yaptılar, iş kötü olduğu zamanlarda iyi reklam yapan ajanslar, bu berbat proje karşısında yapacak bir şey bulamadılar büyük ihtimal.
(bkz: yaptım oldu)
tv reklamında "a " harfi uzatılarak söylendiğinde, "aha anıracak " sanılan reklamın sahibinin adı.
reklam yıldızıdır.
inşaat sektörünün, hükümet yardımıyla tabi, en büyüklerinden olandır. milyarca dolar yatırımı olan biridir. artık inşaat ondan sorulur türkiye'de.
Tarih hayal edenleri değil gerçekleştirenleri yazar. Gerçekten Ali Ağaoğlu'na mı ait? http://www.saglikpersoneli.net
Maslak 1453 gelir akla.
yapıyor, oluyor insanıdır. ben basit bir tadilat planının onayını almak için neredeyse bir yıldır belediyeye gider gelirim. her gidişimde işimin zor olduğunu söylerler. yapmak istiyorum, lakin bir türlü olmuyor. üstelik o moruktan, azgın tekeden daha yakışıklıyım, ama bir türlü yapamıyorum, olmuyor.

acaba benim ondan ne eksiğim var. düşünüyorum düşünüyorum, bir türlü farkı bulamıyorum.