bugün

sana olan özlemimiz bitmez kaptan. bir gün çok sevdiğin fenerbahçene geri döneceksin biliyorum. çok yaşa alex de souza, efsane 10 numara.

edit : posterin hala duruyor ve o poster ben bu evden gidene kadar inmez.
Haginin götünün kılı olamaz ama severim iyi topcuydu.
Ligimize gelen en iyi yabancı oyuncu.
gitmesi bir tek fenerbahçe'ye zarar getirmiş futbolcudur. şimdi duran toplarda fenerbahçe'den korkmanın anlamı kalmadı.
çok büyük futbolcudur ama fenerbahçeden büyük değildir.
fenerbahçenin ne kadar gerek duyduğu yine anlaşılan futbolcu.
her fener macindan sonra özlenen isimdir.
olsa da arsenal'den 3 yemeyi önlemeyecekti uydurmayalım. evet.
özlenendir.
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485Jivpos6eU84&feature=youtu.be

böyle bir adamdır. candır. bizden biridir. fenerimizi öksüz bırakmıştır. her zaman özlenendir.
büyük kaptan yokluğunu bu kadar hissettirme bee.
Arsenal fenerbahçe maçinda eksikliği haklı olarak hissedilen büyük futbolcuydu. Pozisyon bilgisi üst düzey ve lider ruhluydu, bir galatasarayll olarak özledim lan seni.
görsel
ülkemizde her takım taraftarının sevdiği efsane. facebook'ta başka takım taraftarlarınca olumlu olarak yazılan yorumları görünce tebessüm etmeme neden olmuştur. sadece fenerbahçe değil tüm takım taraftarlarının özlediği muhteşem adamın fenerbahçe'deyken yine gol atsa da yine "helal olsun be kaptan" vb. övgülerimi dile getirsem isteğimi demeden edemeyeceğim sevgili sözlük.
efsane kaptanımız. 10'suz fenerin hali ortada.

zamanında "artık yaşlandı" " bu yaştan sonra bir şey yapamaz" diyen zihniyete soruyorum,

şu an coritiba brezilya liginde şampiyonluğa oynuyor, bu kimin eseri?

geçen yılı 14. bitiren takım alex geldiğinde nasıl bu kadar değişti?

adamı koşmuyor diye gönderdiniz, ulan nasıl bir zihniyettir bu?

şu an ki fenerden 1 tane doğru düzgün koşu yapabiken adam göstersenize?

aynen devam bu zihniyete. fener bu gidişle daha çok gsnin gerisinde kalır.
gittiğinden beri fenerin iflah olmadığı ve yokluğu bugünkü maçta çok farkedilen kadife kramponlu efsane 10 numara. takımda selçuk şahin pas atmaya çalışıyor nerelere gidem ben.
Özlenendir.

Nerdesin be buyuk kaptan gel kurtar su takimi.
sahaya çıkmadan önce 3 kere zıplayarak totem yaptığını duyduğum futbolcu.
özlene adam, güzel insan... kendisi dindar bir katolik ve aziz olacak adamdır.
Fenerbahçeyi lânetlemiş futbolcudur. Giderken nasıl beddua ettiyse o günden beri fenerbahçe berbat bı halde.
iyi giden takımı bozanlar var. adamı yedek oturtur gene göndermezdim.
görsel
özlenen bir futbolcudur, takımının renkleri ne olursa olsun herkesin sempati duyduğu bir oyuncudur.
adamın dibidir alex ah ah.
not : galatasaraylıyım.
Dün oynanan maçta sao poala'ya 1'i frikikten olmak üzere 2 tane gol atmis über futbolcu. futbolun beyin takimindan. hamalligini kafasizlara birakir. Cok özledik cok..

http://www.youtube.com/watch?v=1jvXs9yvvBY
adamın attığı her gol brezilya basınından daha çok türkiye de konuşuluyor.

ortaya çıkan örnek bir aziz yıldırım diyaloğu:

- başkan alex bu hafta 2 gol daha atmış

+ oynadığı takım şimdi kaçıncı murat ?

- 7. başkanım

+ iyi iyi atsın sıkıntı yok.