bugün

yazarların birbirlerine kuzen dediği sözlük. chat ortamı yaratılarak birbirlerini tanıma imkanı sağlanmakta.
hemen akacağım yer.Hatta uzay diye bi klonda açabilirim.Mavi donumu giyip geliyorum.Hemen.
(bkz: te allaam)
http://www.sosyalmedyahab...-haziran-2012-siralamasi/ adresli linkte 4. sırada olan sözlük. *
sağda solda sürekli ismini duyduğum sözlük.
güreşte baş altı neyse sözlüklerde de burası o işte. ilk üç büyük tanım sözlüğünden sonra dördüncü sözlük. büyük bir teknoloji yok ama muhabbetleri güzel be.
küçük, ufacık, tefecik $irince. büyümeye aday. sevdim.
dakikalar önce üye olduğum sözlük. beğendim açıkcası. potansiyeli var.
inceden gideri olan sözlük.
(bkz: adeta içimizden biri)
an itibariyle üye olduğum sözlüktür. bakalım nasılmış efem.
inci sözlük moderatörlerinden birinci'nin yaptığı açıklamadan sonra inci sözlük ahalisinin birçoğunun göç ettiği sözlüktür.
yalnız lan burası vallaha sıkıldım sözlüğüdür.
adnan abi karakterinin başını çektiği viral reklamların meşhur olduğu yazar çekebilmek için kırk takla atılan sözlük. herşeye rağmen inadına yazarlık alınmayan sözlük. yandaşlara prim vermek yok öpüyoruzm sizi
samimiyeti bulduğum yer.

(bkz: buraya bakarlar)
yazmaktan zevk alan kişilerin varlığıyla daha bir güzelleşen sözlük.

(bkz: sıkmadan incitmeden ekşitmeden)
uludağ sozluk başlıklarının sık sık görüldüğü kapanması an meselesi olan sözlük.
öyle bir kayıt olayım dedim. çok sıcak bir karşılama oldu. sanki beni bekliyorlardı. şaşırdım. sanırım herkes birbirini tanıyor, sadece ben yeniyim. girdiğim entrylerle benden nefret ederler diye düşünürken tam tersine fikirlerime sahip çıkıp destek oldular. samimi bir sözlük.
yazarlarıyla bir aile gibi olmuş, minik sevecen sözlüktür kendileri.
kendi bünyesindeki yazarlarla dergi çıkaracak olan ve bu gece ilk sayısını sunacak sözlük... yazarların keyifli entryler girmek dışında; sözlüğe bağlı pek çok alternatifle meşgul olma şansı vardır, sıkılmak pek mümkün değildir.
bu gece saat 00:00 itibariyle festival düzenleyeck sözlükmüş. takip edelim bakalım.
eskisi kadar küçük değil. baya baya büyümüş olan sözlük.
birde yazılımı değiştiğinde tam süper olacak. kullanımı zor, kötü değil ama öyle iyi bir kadro var ki, daha da iyisini hakediyor.
bir ara sözlükte kendinin çıtır olarak tanıtan çıtırların özel mesaj yoluyla gelsene dediği yerdi.gidemedik buralardan burak katksız olsun yavan ekmek yiyelim neden duygusala bağladım şimdi anlamadım.
yeni aya bir sürü yenilik yaparak giren sözlük olmuştur. 2.nesile adım atan sözlüktür aynı zamandaduyduğuma göre bu gece 04.00'a kadar 1.nesil sözlük yazar alımı yapılacak ve yazar alımı kapanacak sözlüktür.

http://www.alemsozluk.com
yeni tasarımıyla insanın içini bir hoş eden.
gönüllere taht kuran sözlük. insanın yazası gelir.