bugün

yalnızsan kimse aldatamıyor. kimse beni aldatamaz.
hayatınızın merkezine her zaman kendinizi koyun ve hiç kimseden bir beklentiniz olmasın, hiç kimseye o bunu yapmaz demeyin, hiç kimseye çok ilgi göstermeyin
https://www.bbc.com/turkce/haberler-46030943
sevgili edinmeyin veya evlenmeyin.

aldatılma ihtimali sıfır.
Adamlık öğrenin aq.
karıyı kapatın çarşaf giydirin kendiniz aldatmaya devam edin. aynen.
güzel sevişin, kadının ruhunu anlayın, güven verin.
dönerse sizindir.
aldatın. aldatılacağınızı hissettiğiniz an, o sizi aldatmadan siz onu aldatın. en azından içiniz rahat olsun.
Karakter sahibi olun beyler.
Tercihinizi doğru kadından yana yaparsanız böyle bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.
kadınınızın gönlünü, sevgisini, güvenini kazanıp, elde ettikten sonra, ben elde ettim, şimdi rölantide bir birliktelik sürdürebilirim, bu saatten sonra bozulmaz duygusuna kapılmayın. bu tavsiyelerin hiçbiri kesin çözüm değil zaten. şunu yaparsanız kesin aldatılmazsınız diye bir argüman yoktur. zaten aldatılırsanız, güven denilen bina, yıkılır. derin mevzu. üzerinde alay edilecek bir şey değil.
ona tavsiye veremem ama üzülmemeniz için hemen güvenmeyin diyebilirim.
ah kardeşim çok üzüldüm geçmiş olsun. yüzde 80'i böyle paranın, eşyanın düşkünü orospu işte. ağızlarına sıçacaksın başka çaresi yok.
Sizi sevenin kıymetini bilin.
Koşulsuz şartsız sevsin. Jarşısındakine onu sevdiğini her daim belli etsin ve tabiki aldatılmak istemiyosa aldatmasın.
kibar olun . akıllı olun . güçlü olun . beyiniz çalışsın .
şimdi kadının içinde varsa illa ki yapar. bence yakalasanız bile çok büyük sorun yapmamalısınız. evli ise ayrılabilir, yapmış bi kaçamak deyip hayatlarınıza devam edebilirsiniz.

öyle vurma, kırma, öldürme.. ulan seks yaptı diye insan öldürülür mü.. en kötü ayrılırsın. hem elinde güzel mazeretin de olur..
aldatın.
aldatılan kişiyle alakası pek olmayan bir durum olduğu için verilemeyecek tavsiyelerdir. ha tabiki tutupta sümsüğün biride olmayın olabileceğiniz en güçlüsü olun herseyde yeter.
aldatılmak diye bir şey yoktur. Klişe belki ama aldatanlar kendilerini aldatır, kendilerini küçültür, kendi özsaygılarına ihanet ederler.
karma diyorum ben.başkada demiyorum.aldatılmış erkek aslında aldatılmamıştır..daha öncesinde kendisi aldatmıştır zaten..aldatıldım dediği ise hiç inanmayın karmasıdır..insanlar zalim AMA Allah (c.c) merhamet lilerin en merhametlisi..hiç bir mazlumu unutmaz..
kadina köpek gibi davranmak, bir köpekle ilişki yaşadığınız anlamına gelir. benim dengim köpekler diyorsanız bilemem...
ilişkiye başlamayın.
doğru beslenme ve mantıklı eş seçimi.
Öncelikle elindekinin kıymetini bilmeli. Ona sahip çıkmasını da bilmeli.