bugün

fahişe bile olamayacak kadar adidir.

edit: hayırdır, zoruna giden mi oldu? valla kusura bakmayın, aldatan erkek nasıl orospu çocugu oluyorsa, aldatan kadın da, aynı derecede bu sözü hak ediyor.

hayvanlar bile aldatmıyor, düşünün artık...
muhtemelen kocasından beklediği ilgiyi ve sevgiyi göremediğinden bunu dışarda arayan kadın türüdür.

burada hatayı kadında arayan, korkunç bir zihniyete sahip bir topluluğun içinde yaşamaktaysa bu kadınceğiz bu hatayı * bir kez değil bir çok kez yapabilir.sonunda iyice hazin bir durum oluşturan bu öykünün finali kadının o..pu olmasıyla son bulur.

halbuki o..puluk kadında değil kadın açısından düşünmeyen ve onu bu yanlışlığa iten eşte,sevgili de yahut arkadaştadır.
(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)
(bkz: intikam soguk yenen bir yemektir)
hele bir de zeytinyağlı ise, fena kayar adama.
sevişme çığlıklarından cep telefonu melodisi, kapı zili ve bilimum uyargaç yapılası kadındır.
aldatılan kadındır. eksilemeden önce okuyun yahu. ser de böyle bir iç yarası olabilir evet, inat etmiş, intikam almak istemiş olabilir. ya da önceden çok sevipte kavuşamadığı bir aşkı oldu da, o bedeni başkasına teslim edebildi bilemeyiz. mutlu kadın aldatmaz ahali aldatmaz. kadın aldatıyorsa eğer, mutlaka beklediği, hakettiği ilgiyi, sevgiyi göremiyordur, ya da sevmiyordur vs ama sonuçta hep eksik kalan bir takım şeyler oluyordur hayatında da aldatır kadın. ve yine, eğer bir kadın aldatıyorsa bunun sebebi de yine bir kadındır unutmayalım. bir kadın, sevgiyi, ilgiyi kaybederse kontrolünü de kaybeder. sonuçta bunu yapan kadın ya da erkek, kendilerini aldatırlar o ayrı ama yöresel deyimlerden bir tanesi var ki, o da anlayana neler ifade eder etmelidir.

''at sahibinin altında kişner'' * * *
çok güzeldir bu kadınlar. dünyanın en anlayışlı kadınlarıdırlar. her şeyi alttan alır ve gülücüklerini yüzlerinden eksik etmezler. güzeldirler demiştim. aldatıldıkları takdirde aldatana karşı aşkları depreşir, onu kaybetmemek için ellerinden geleni yaparlar, peşinden koşarlar, bu esnada kendilerini de erkeği de rezil ederler. bir sokakta, kafede, okulda, bahçede, otobüste görsem hemen gülesim gelir, tutamam kendimi. hayata heyecan katandır.
aldatan erkekten farksızdır.her ikisi de bir yanlısa dusmustur.her ikisi de bir arayıs içindeyken cirkinlesmistir.
türkiye'de pek bulunmayan tiptir. türk kızlarının en sevdiğim özelliği avrupa'nın modernetisini bilmem neyini alırken sadakatsizliğini orda bırakmıştır.
türkiyede bulunmadığı külliyyen yalandır. milyonlarca. bulunmadığını sanıyorsunuz olm. işini temiz yapıyor. iyi aldatıyor.
zavallı kadındır, acınarak bakılması gereken kadındır.
(bkz: orospu)
kocasını eksik gören kadındır. kuvvetle muhtemel daha iyisini bulmuştur.
(bkz: akıllı olsun akıllı)
kocası öğrenince kurşuna dizilicek kadındır.
eşi tarafından bir kaç kez aldatılmış olan kadındır.
ama istisnalar da var tabii. ama az değil ne yazık ki.
toplumun değerlerinin yitirilmekte olduğunun bir göstergesidir de aynı zaman da.çok eşlilik konusunda erkeklerle sidik yarışı kadının manevi değerine ve ruhuna hasar verir.
bedensel zevklerin ruhsal doyumdan önde olduğu kadın tipidir, kendisinden eş olmaz.
ayaküstü size yüzlerce yalan söyleyebilecek kapasiteye sahip kadındır.
erkek versiyonunda daha bir kalifiyedir.
yalan söylemeyi becerir en azından.
ar ve edebinden şüphelenesi kadındır. kadın veya erkek. aldatmış olması yeterli cinsiyet farketmez denilse de kadının aldatmasına çok da alışık bir toplum değiliz *.
ozel olamaz, herkes gibidir.
yakalanmaz. o yüzden de kocası ben bin kadınla yatıyorum benim saf kadın anlamıyo derken boynuzları cudi dağlarında gezinti yapmaktadır.
haysiyetsiz kadındır. sayıları gittikçe artmaktadır.

edit: erkek aldatınca tek başına, kadın aldatınca iki taraflı oluyor galiba, ne komik.
aldatan kadın yoktur aldatan insan vardır.
kadın aldatıyorsa bunu tek başına mı yapıyor.
(bkz: tam ben diyecektim)
sekse çok düşkündür.