bugün

şerefsiz evladı olayım ki tüm galaksinin en rezil şirketi.

adını aktif ileti olarak değil de aktif illeti olarak değiştirmeli bu kurye firması. bana mesaj atıyorlar ''yerinizde bulamadık sizi'' diye. ulan pezevenk izmirin en merkezi yerindeyim, kime sorsan beni gösterir sana, nasıl ulaşamıyorsun lan bana?

8 aylık cezamı yakıp seni dövmezsem adam değilim, kiminle taşak geçiyorsun ulan sen? hayatım boyunca çok çok az konuda bu kadar sinirlendim, bu kadar duvarları yumrukladım. marsta mı yaşıyorum ulan ben ki sen beni bulamıyorsun ırzını matkapla deldiğimin çocuğu?

kötü olan şu ki ne bunları söyleyebileceğim bir muhatap var ne de müşteri hizmetleri numarası var adam gibi çalışan. ırzı kırıklar resmen gizli bir tarikat gibi, sanırsın illuminati gibi ibneler.

yahu bu firmanın sahibi hiç mi sikayetvar.com adresinde kendilerine nasıl sövüldüğünü görmez, nasıl orada rekorları alt üst ettiğinin farkında olmaz? ulan ben bu firmanın sahibi olsam ve bana bu kadar küfürler yağdırılsa insan içine çıkamam be.

sinirden kollarımı dişliyorum, sağı solu yumrukluyorum. kartı iptal ettirmeyi geçtim, bekliyorum 1 sene geçse bile o kart gelecek elbet. işte o kartı getiren ite yazık olacak yeminle. 1-2 ay hastanede yatırıcam seni ulan.

senin ben patronunu seveyim. yalarım onu.
kartınız gelmiyorsa uğraşmamanız gereken şirket.

arayın bankayı. kartım bana ulaşmıyor iptal edin madem kullanmıyorum deyin. anında size dönüş yaparlar.

aracı ile değil verici ile bağlantı kurun her daim.
Kredı kartınızın size ulaşması mümkün değildir.. Kartın peşinden koşup durursunuz..
yeryüzünün görüp görebileceği en kötü kurye firmasıdır.

2014 yılında hala bir irtibat numarası vermeyip resmen kaçakları oynar. kayıp kredi kartımın yenisini getirmemek için direnir.

kaç zaman oldu bilmiyorum ama bununla çalışan garanti bankasına ve bu kurye firmasına içimden demediğimi bırakmıyorum.

ve en kötüsü; karşınızda tek bir kişi yok, ulaşıp da soramıyorsunuz. garanti bankasıysa topu bunlara atıyor.

kısacası dağıtım mağıtım yapmayan firmadır.
ziraat bankası banka kartımı 5 gündür evimde olmama rağmen sizi evde bulamadık temalı mesaj atan şirket. müşteri hizmetleri yoktur aynı zamanda. kime ulaşacağız lan biz.
Türkiye'nin en kötü kurye şirketi.

Adamlar, bulamadıkları adres için, adrese not bıraktık size ulaşamadık diyebiliyorlar.

işin daha fecaat yanı, Akbank gibi saygınlığı yüksek bir bankanın bu kurye şirketini kullanıyor olması.
akbank kredi kartımı on gündür getiremeyen, ne ulaşılabilen ne de varlığı belli olan hayalet gibi bir şirket.
kuryenet'le beraber banka kartı dağıtımı yapan 2 firmadan biri.
bir kurye şirketi olan "aktif"in evlere servis ettiği paketlere verdiği umum isimdir.
finansbank kredi kartım çalındığı için bankadan yenisini talep etmemle işimin düştüğü firmadır. kartın tedarik süresi 6 günü bulmuştur. özellikle ikinci adresime gönderilmesini talep ettiğim halde birinci adrese göndererek kartımın elime geçme süresini 10 gün uzatan firmadır. müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşmenin mümkün olmadığı firmadır da aynı zamanda. 444****'lü numaraları arandığında sadece "birinci adres" ya da "ikinci adres"e gelmesini istiyorum seçeneğini sunan firmadır da.