bugün

bir digeri icin (bkz: akp ye oy vermek ihanettir)
akahpe nin çıkarları için her yol mübahtır. başka söze gerek yok.
akp binasının etrafında 7. kez dönünce de hacı oluyon zaten, ben kaydımı yaptırdım nasipse bi daha ki yıl hacıyım.

başlık tanımına gelince haklı bir önermedir.
"ben allahsız kitapsız bir orospu çocuğuyum" anlamına da gelen tümce.

allah'tan korkuları da yok belli ki...
sikeyim öyle ibadeti. bunu mu diyelim illa. koministimam rakı dini deyince yerden yere vurun amk, böyle başlık açılınca herkes tepkisiz kalsın. zachary xavier denen islam'ın koruyu meleği neredesin sen? bu başlık rakı içmek ibadettir olsaydı ve koministimam açmış olsaydı başlığı gelip burada ve koministimam'ın nick altında çemkirecektin. bak işte provokatör olduğun, dikkat çekmek için koministimam'a sardığın buradan belli. böylesin işte sen.
Birinin kıÇından uydurduğu bir iddiadır.
akp çobandır ona oy verenler onun koyunu ve elçisidir.
Necmettin Erbakan AKP ye oy veren cehennemliktir demişti. Bu cennet ve cehennemde mülk satışına kim bakıyor en son merak ettim.
doğru bir tespittir.

zaten tevrat'ta da açıkça yazıyor bu.
tayyipi putlaştıran zihniyetin sıçmığı.
her kim oyunu başka bir partiye verir o cehennemliktir! akp islamın son kalesidir! allahu akbar!
ibadetlerin en makbulu, allah katında bir nişane olacak iştir. her oy bir huri demektir.
son sigara zammından sonra oy yerine başka bir şey alacak olan partiye oy vermenin ibadet etmek olduğunu dile getiren önermedir.

(bkz: tanım yapmak için kıvranmak)
özellikle hindu dinine mensup olanların faydalandığı ibadet biçimi.

akp ye oy ver gerisine karışma. "öbür tarafta kralsın be oğlum"...
akp'nin amacına ulaştığını belirten önermedir. Din vasıtasıyla insanları ne hale getirdiklerinin belgesidir.
neo-putperestlere özgü slogandır.
bunu söylemek bile imanı sıkıntıya sokar ki böyle sözlerin şakası olmaz.
ibadetin kullara olmayacağını bilmeyen zaat söylemidir. kendince dindardır ama din bilgisi eksiktir.
Paraya tapıyorsanız.
ibadeti buysa, şu an itibarıyla dinden çıktım arkadaş.
ibadet buysa kafir olmayi tercih ederim.
o zaman 20 milyon kişi seçim ibadetini yanlış yaparak islama şirk koşmuştur.
akp yi şirk koşmaktır.
ak partiye oy vermedime göre ben kafir oluyorum vur baltayı cellat ayır şu çalışan beynimle vucudumda atan şerefli kalbimi.

edit: bazen soruyorum kendime bu benmiyim diye ne edebiyat ne felsefe yaptım arkadaş bazen kendimden korkuyorum.
ya bi * gidin arkadaş. Daha iyi yapan varsa bu işleri söyleyin ona verelim. Var mı? *