Din,iman diye muhabbet yapıp hemen ardından içki muhabbetine ve sonra karı kız muhabbetine geçen ama kafir bellediklerine içki üzerinden sövebilen iki yüzlü, saçmasapan kimseler. En ufak öz eleştiri yapamıyor, yaptıklarına hiç bir yanlış göremiyorlar.
Nefes aldıkları her saniyede din, iman, islam karşıtlığı yaparak din üzeri siyaset yapmanın amuğa çakan cehağpeliler kadar iki yüzlü olmayan bireyler.
Seçmenden ötedirler; çünkü çoğu tapınıyor sanırım. Benim babam çıkıp dese ki "Rahmetim gazabımı aşmış, Allah'ın bütün vasıflarını üstünde taşıyan liderimiz" diye; has skechers oradan derim. Kansızdırlar. Bu lafıma üstte yazdığım sözleri duymamış olan ya da ateist olan Akapeliler lütfen alınmasın! Onlara hiçbir sözüm yok. Müslümanım elhamdülillah ve bu sözleri birisinden duyarsam edeceğim sözleri tekrarladım sadece. Babamın oğlu olsa; affetmem, lafı ederim. Her müslümanın yapacağı gibi...
sözde tapınanlar her seçim tercihlerini değiştirip oy oranlarını dalgalandırıyor. sözde sorgulayanlar da 30 senedir yüzde 25-26'Dan aşağı yukarı gitmiyor ne hikmetse.