bugün

fatih ilçesinde oyların yeniden sayımından sonra yapılan itirazdır.

--spoiler--
AK Parti'nin itirazı üzerine Fatih'te geçersiz oyların sayımı tamamlandı. Ancak AK Parti yeniden sayılan oylara da itiraz etti.
--spoiler--

bu ne lan?
itirazın itirazı...

iyice pisikopat çıktı bunlar.

sizinle mi uğraşacağız olm biz?
Bu siyasal islamcilar hep böyle yapar refah partisi zamanindan beri böyledir parmak boyama niye kalkti saniyorsunuz oy çalarlar ama çaldirmazlar.
Faizin faizinin faizine ses etmiyorsun da buna mı ediyorsun dedirtir.
Hukuk devleti değil burası.
Şimdi chp kanadı dün açıklama yaptı yok efendim oylar sayılmasın yok efendim herkes hakkına razı olsun vs vs. Hiç elinizi soğuk sudan sıcak suya bırakmayın er ya da geç hakikat tecelli edecek.
bunlar güzel şeyler. türk milleti akape´nin ne kadar bi halta yaramaz bir parti olduğunu böyle böyle daha iyi anlıyor. bence itirazlarına iyice ayağa düşene kadar devam etsinler.

böylelikle azalarak bitmiş olurlar.
Zabaha gader dans...
(bkz: ağlayacaksanız oynamayalım)

görsel
bunun iki anlamı var. insanlar bu itirazlar yenilendikçe zaman uzadığından bezip sandıkları terk edecek ve farklı olaylar dönecek. veya sürekli itirazla bir şeyler için zaman kazanmak.

artık günahları boynuna.
haklı itirazdır geçen sayımda 10 bin oy çalan bu sayımda da en ez 5 bin oy çalmıştır. helal olsun akpye.
benim de imha edecek türlü belgem olsaydı ben de zaman kazanmaya çalışırdım.

aferin. akıllıca.
bunlar bir dahaki yerel seçimlere kadar oy saydırır ben size söyleyeyim. insan gibi halkın iradesine saygı duyup kalkmazlar o koltuktan yani.

olm sizin de elinizde 40 tane belediye var, gidip onlarla oynasanıza amk. ne aç gözlüymüşünüz amk.
Tamamen zaman kazanma taktiği kolay mı o kadar belgeyi imha etmek kolay mı reisin gazabına uğramak ki reis bile kabul etmişken kolay mı koltukların elde kalması.
Öyle bir rant kapısını kaybettiler ki hazmetmek 1 hafta sürecek sanırım.
ben hak veriyorum adamlara.
adamların anlama kapasitesi olsaydı ülke bu halde olmazdı zaten.

bilale anlatır gibi anlatın.
(bkz: 90 arti akp atana kadar)
hırsızlık için meydanı boş bulamadılarsa demek.
la bırakmıyorsunuz şöyle güzelce oyları çalıp, kazanak ?????

madem öyle

o zaman ölene kadar mokoko.

https://www.youtube.com/watch?v=3tPjhoZXO74
Ya kazanacağız ya kazanacağız evet ümmetin başkentini bu cenabet pis heriflere teslim edemeyiz; sakinim evet.
artık iş çığırından çıktı halk sesini çıkarmadıkça kendileri kazanana kadar oyları sayacaklar, ysk'da buna çanak tutuyor...
Ne mızıkçılıkmış be arkadaş ya. Vallahi pes doğrusu.