bugün

bölmek ; en iyi becerdiği şeydir.

konu ne olursa olsun

birilerini sizinkiler

birilerini bizimkiler diye bölmesi.

o vatan haini cemaatıyla birlik olmuştu

kim kendilerine laf söyle aha bizi gısganiiiyyy

diyordu, ne zaman vatan hainleri pastadan daha büyük pay

istedi, bizden daha çok saydırmaya başladı.

kandırılımak falan doğal olarak palavra.
" cambaza bak " işidir.
uçak. siradaki hedef uzay gemisi
evet sgk da beklediğimiz sıralar sona erdi. randevu sistemi geldi. karne denilen saçma sistemleri unuttuk. paramız yetmeyince alamadığımız ilaçlarıda. evet evet imf olan borçlarımızıda unuttuk. evet saygınlığı olan bir ülke de değildik bunları da unuttuk. her şey yol ve köprülerden ibaret değildi elbet. ama bir çok şeyide görmezden gelemeyiz doğrusu.
bu ülkeye çok şey kattı. mesela chpye bakıyorum keşke güçlü bir muhalefet olsa. bu ülkenin en büyük kaybının bu olduğunu düşünüyorum. bakıyorum hdp ile kolkola, bakıyorum saçma sapan şeyleri eleştirmiş. hayır diyorum olmaz gerçekten olmaz. sgk batıran adamdan ne olur diyorum. biraz mantık. şuanda bu ülkenin iyi yerlere gelmesi bunun için uğraşlar maalesef beğenmeseniz de AKP den çıkıyor arkadaşlar.
" u " dönüşü , asfalt ağlıyor her defasında.
Hırsızlık, halkı kandırmak ve yalan söylemek.
Yol falan yapmayıda bilmiyorlar raylı sistemler ve yol müh üzerine yüksek yapan biri olarak söylüyorum.
hırsızlık, dini istismar, cinsel saldırılara destek, pedofiliye giden yolda ışık tutmak ve marmaray

not: marmaray efsane ama çok işime yarıyor ona bok atamam.
Yol yapmak. Öyle bildiğimiz anlamda değil. Her anlamda.
sinir zıplatma.
çoğu kişiye göre yalan söylemek, milleti kandırmak olsa da; benim için koyun yetiştirmektir. yok ciddi ciddi koyun yetiştiriyor bunlar, iki ayaklı olanlardan...
Boş vaat vermek bence bu konuda mükemmeller, ha bide din yüzünden insanları 2 ye ayırmayı.
Arap götü yalamak.
hiçbişeyi iyi yapamadıklarını kendileri de itiraf etmeye başladılar zaten.

bi de 2016 yılında haziran ayında ab´ye vizesiz girecektik, şimdi abd vize uygulamasını kaldırdı.
Her seçimde koymak.
Bence en önemlisi, islamin ve Müslümanlığın gerçek yüzünü göstermiş olmalarıdır. Sayelerinde dinden çıkıp ateizm/deizm felsefelerine yönelen sayısız insan var. Farkında olmadan memlekete yaptıkları en büyük hayır ve iyilik bu sanırım...
valla cümle alem biliyor ki "kandırılmak".
yer yüzünde var olup da kandırmayan kimse kalmadı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar