bugün

birçok yazarın an itibarı ile içini kemiren olasılıktır. chp nin yüzde 30 ihtimaline göre daha gerçekçi bir senaryodur.
%50 olan ihtimaldir.
sadece ihtimalden ibarettir. gerçeklikle bir ilgisi yoktur.
Erdoğan'ın önüne giden anketler, partisinin pazar günü yapılacak seçimde 250 milletvekili çıtasında kalacağını gösteriyor. Bu oran, Erdoğan'ı kara kara düşündürüyor. Zira; benim birçok ankete bakarak vardığım sonuca göre, CHP 168, MHP 93, BDP destekli adaylar 34, diğer bağımsız adaylar ise 5 milletvekili çıkarıyor.(barış yarkadaş)
chp'nin yüzde 30 oy alma ihtimaline göre daha düşük bir olasılık .
haklılığımı teyit eden seçim sonuçlarından sonra ihtimal olmaktan çıkan realite.
olasılık olmaktan çıkıp, gerçekleşmiştir.
(bkz: birilerine götle gülmek)
ve ona buna götüyle gülenlerle çatla patla-vur vur inlesin diye slogan atanlar sayesinde evet gerçekten de almıştır %50'yi.
sosyolojiden anlamayanlar ve olaylara şaşı bak şaşır mantığıyla bakanlarca saldırıya uğramama sebebiyet vermiş başlıktır. toplumu ve onun dinamiklerini anlayamadan siyaset yapılamayacağının en güzel örneğidir bu seçimlerde olan biten. sıradan halkı temsilen ben bile olabilecekleri görüp bu konuda sağlıklı bir çıkarımda bulunabiliyorken, seçim sonuçlarını hala Stockholm Sendromu üzerinden değerlendirme garabetine düşen birisinin ana muhalafet partisinin başında olması türk siyasetinin muhalafet açısından sorunlarını ortaya sermektedir. neyse lafı uzatmayalım aklı başında bir muhalafet partisi temennisi ile mevzuyu kapatalım.
Bu ihtimali gerçekleştirenlerin gerizekalı olma ihtimalinin ciddi sorgulanması gerekir.
81 ilden 77'si biber gazı yerken hala 100'de 50 oy alabileceğini düşünen kişiler var ya sizin yatacak yeriniz yok.

siz ancak oy peşinde koşabilirsiniz zaten.

gerçekleşmeyecek olaydır çünkü siyasi taktiktir.
Ha ha ha çapulcular yine umutlanmıştır yazık lan size tayyip yine en az yüzde 50 alacaktır.Seçim günü görüşürüz.
oldukça yüksektir. Daha fazla alma ihtimali daha da yüksektir.
Güçlü bir muhalif olmadıkça yüksek gördüğüm bir sonuç. Siz iyi olduğunuz için değil,biz kötü olduğumuz için iktidardasınız diyen Muharrem ince de haklı bir özeleştiri yapmıştır.
akp nin, kendi lehine milleti gaza getirecek konulaar açması için, sözlüğe yüzlerce ajan yerleştirmiş olması ihtimalinin yanında çok düşüktür.
o zaman şöyle bir düzeltme yapalım, sadece sığ koyunların rüyalarında gördüğü hayallerdir.

osmanlı tershaneleri satan, sahte osmanlı torunları sizi.

http://www.muhalifgazete....-insana-bu-yapilir-mi.htm
Tabii ki de alacaktır. Ne sandınız?

(bkz: Seçsis)
benim de bir oy desteğimle yüzde elliyi aşacaktır.
2011 de haklı çıktığım ihtimaldir. 2014, 2015, 2016 da da haklı çıkma ihtimalim yüksektir.
2014 ve 15'te de çıkabilmesi yüksek bir ihtimaldir.
akp seçmenlerinin uludağ sözlükde ajan olarak nitelendirilmesi çok komik kendimden biliyorum cunku .

akp sevgisi bambaşka dır parayla pulla ölçülmüyor !

her zaman olduğu gibi önümüzdeki seçimlerde de

-akp bu sefer bitti .
-akp oyları çok azaldı .
-tayyip bu sefer bitti .

gibi hayalleri olan düşünceleri olan hisleri olanları planları projeleri olanları yine sandıklara gömecez .

millete hakaret edenler her zaman olduğu gibi yine kaybedecekler .

atatürk bu millete zekidir çalışkandır demiş ama şimdiki atatürkçülerin bundan hiiiç haberi yok seçimlerde olacak sıkıntı yok .

seçimler gösterecek kim aptal kim koyun yaa bide böyle bir durum söz konusu nasıl olcak şimdi ?

bu şu demek oluyor yani bu millete hakaret ettikce hangi parti ile olursa olsun seçimlere katılmanız daha da bir anlamsız hale gelecek daha da bir beyhude olacak .

şahsen ben bu millete hakaret edene değil oyumu vermek selam bile vermek istemem . çok net bence .

bana oy ver aptal diyen bir partiyi düşünebiliyormusunuz ?

pekiii sen bi cacıktan anlamazsın senin kafan çalışmaz gözlerin kördür biz iktidarın bütün yanlışlarını görüyoruz onun için sen oyunu bize ver biz halledelim diyen bir parti düşünebiliyormusunuz ?

türkiye de mevcut bu tip muhalefet partileri . bazı seçmenleride sözlükte bolca mevcut .

sandık dışı oy toplama hayalleri ile meşguller usluplarından kendileri gibi insanlara yüksekden bakmalarından tutun kibirlerine kadar zihniyetlerine yaşantılarına yemelerinden içmelerine kadar kabak gibide belli oluyorlar çok şükür .

durmak yok yola aynen devam .
sınırdan geçen 130bin suriyeli de artık ysk ya kayıt edildiğinden fazlasını bile alması kaçınılmazdır.
Gelen ekonomik krizle ihtimal 0dır.

%40 ı görürseniz sevinin hüloğcular
adamın her seçimde milletvekili sayısı azalmış hala yine daha fazla oy alacağız falan diyor.