bugün

sözlükte bol miktarda bulunurlar.
midemi bulandıyor diye buyurdu kezbanus.
Tahminen erkektir bunlar tavsiyem Boyunlarına dolasınlar.
ülkemizde bu kesim genellikle çomarlardır. zira, din baskısıyla yetiştirildiklerinden dolayı türlü sapkınlıklara gebedirler.
sağlıklı insandır.
Çok normal olan bir iç güdüdür. insanlığın yaratılışından itibaren süre gelen 2 iç güdü vardır. Bu iç güdü hayvanlarda da mevcuttur. Birincisi hayatta kalmak ikincisi ise üremek, çoğalmak. E hayatta olduğumuza göre ikincisiyi devreye sokmak niyetindeyiz.
insandaki en temel dürtü cinselliktir. zamanında insanların tek yapması gereken üremek ve hayatta kalmaktı. ilkel insan kadar zekası olanlar ise günümüzde sadece bunun peşinde koşuyor.
(bkz: sana göre laftan ibaret bana göre hayatın anlamı)
ilkel duygularını bastırdıkları için böyleler. Doğaya müdahale felaket getirir.
nerde olsun senin kezban dolu hayallerinde mi.
çok yanlış bir meme bence, öyle olmayan götler de var.
Pardon da neden bu kadar ahlakçı takılıyoruz anlamıyorum. Biz insanız ve bu bizim doğamız.
Muhtemelen hayatında hiç sevişememiş insanlardır.
tadını bir kez aldıktan sonra aklından çıkaramayan insanlar da olabilir.
yemin ederim benim lan bu.
--spoiler--
muhtemelen hayatında hiç sevişememiş insanlardır.
--spoiler--
yemin etme çarpılcan.

--spoiler--
yemin ederim benim lan bu.
--spoiler--
muhtemelen hayatında hiç sevişememiş insanlardır.
--spoiler--
--spoiler--
Bu neden kötü birşey sayılıyor anlamıyorum. Son derece doğal bir durum.
Şu travmatik hayatta, cinsellikten güzel ne var ki?
herkesin aklı fikri cinsellikte olabilir.. ragnar güzel ifade etmiş, neyzen tevfik daha güzel ifade etmiş; Ye kebabı iç şarabı vur karpuz göte, Bu gidişle xxximi gidersin cennete, diyerek...

hayattan çok bir beklentin olmayacak aga, aramızdakilerin bir kısmı 1980 civarı doğmuş olsa bunlar bir ihtilal, bir post modern darbe, 1 darbe girişimi, 3 tane çok derin ekonomik kriz, 50 yıllık terör sorunları, sadece 2 saatlik uçak yolculuğu mesafesinde 20'ye yakın savaş, 1 nükleer felaket, sovyetler'in çöküşü, dünyalar kadar skandal, 1 küresel salgın, sayısız büyük deprem ve bir melih gökçek gördüler. çok özür dilerim, böyle hayatın ben...

önemli olan bunu nasıl, nerede, niçin ifade ettiğin...