bugün

olay meksika'da yaşanmış.

--spoiler--

Meksika’da HIV pozitif bir rahip yaşları 5 ile 10 arasında değişen 30 farklı kız çocuğuna tecavüz etti. Katolik kilisesi yargılama sonucunda rahibi suçsuz buldu.

--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...p-sucsuz-bulundu-40237327
Gerçek hristiyanlık bu değil.
Aidsli burda kilit nokta. Aids olmayaydı iyiydi.
Bu şerefsiz papazın götüne kilise çanı sokmayan meksika yargısının sülalesini uyuşturucu kartelleri siksin!
kanaatimce "taciz" ve "tecavüz" bildiklerimizden çok daha yaygın.
üzülerek çok fazla pedofili olduğunu düşündüğümü belirtmek isterim.
çüklerini koparıp, boyunlarına dolayarak öldürmek isterdim hepsini. sanırım dünyanın sapıkları öldürecek bir seri katile ihtiyacı var.
Cocuklar da aids mi oldu simdi yoksa henuz ergenlik cagina girmedikleri icin bisey olmadi mi?

O tecavuz edilen cocuklardan bir tanesinin ailesi bile mi mahkemeye basvurup dava acip papazdan sikayetci olmadi?
Bunlar hep islam....
(bkz: kiliseye ayakkabi ile girmis)
Islamcı ensarcıların yaptıgı pisliği örten tecavüz vakası. Hulooooogh.
işte dinlerin zararları.
Dinin insanlar üzerindeki etkisi. En iyi kuran yırtılmış kuran, En iyi kilise yakılmış kilisedir.
(bkz: kutsal günah)

Bu belgeseli izleyin bunun gibi onlarca örnek mevcut ve vatikan hep papazı suçsuz buluyor. Abd yıllar evel el koydu bu duruma. Vatikan bir papaz göbderdiginde cv sini istiyor ve inceliyor. Daha önce nerede görev yapmış tacizle ilgili bir şikayet var mı inceliyor. Ve isterse papazı onaylamayıyor.

Orta amerika gibi aşırı katoliklerin olduğu bölgelerde zor tabi bunlar. Herifler kendilerini koca koca haçlara çiviletip 24 saat güneş batıp tekrar doğana kadar bekliyorlar öylece. Günahlarından arınmak için.
iğrenç. Hatta okuduğuma göre papaz ceza almamış.
ya çıldıracağım. vatikan adamı suçsuz bulmuşmuş. sikerler lan vatikanı, yerel adalet mekanizması yok mu bu am*na kodumun meksika'sında.

iyi amına koyayım herif s*kinin keyfine takılsın (ki görünen öyle) vatikan yargılasın. adaletinizi s*keyim.
Bu kara papaz mış o zaman.
bademleme olarak görülür vatikanda da . hristyanlardan islâmcı gibi görünen tarikatlara geçmiştir. ve halen devam etmektedir. bunun önlemeğen politikacılardır. duygusal düşünürler . hâlbuki işin çözümü basittir.

tecavüzün üstünü kapamak yerine
adli süreçten geçirip yargılayıp kurumu kapatıp tecavüz eden kişi hapise atmaktır
Ne geliyorsa dincilerden geliyor başımıza dedirtecek bir olay. Yazık.
rica etsem biri bana bunun linkini mesaj olarak atabilir mi. yüksek lisans tezi yazıyorum da bu konuda.
o kadar tecavüz haberi verdim.

bunun yeri apayrı.

hem aidsli hem papaz hem pedofili.
ensarlı hoca olmasın?
müslüman papaz olabilir.
en kötüsü sanırım çocukların en fazla 20 yaşına kadar yaşayacak olması.