bugün

Bülent ersoy dinleyen homofobik anadolu erkeği.
ahmet kaya dinlediği için vatan haini değildir.

terörizme destek verdiği için vatan haini olabilir.
hain sensin, kaya da götüne girsin!...
http://www.youtube.com/watch?v=_XRfG_WVGfo
Sonu ahmet kaya gibi olacak barzonun tekidir.
sonun kadar karsiyim ahmet kaya kimdir ki onu dinleyecegim yaptiklarini kulak arkasi yapip yuzsuz dinliyorlar.
(bkz: Ben Ahmet Kaya değilim ağzına sıçar Giderim)
midir? sanırım hayır. ama ahmet kaya'nın görüşlerini dinleyen evet. sözlerine katılan evet.

konu kapandıysa ben tıkanan burnuma vidanjörü takıyorum.
sanat evrensel bir kavramdır.
Bütünleştirici etkisi olan ender bir şeydir.
insanlığın ortak bir paydada varolabilmesini sağlar.
Bu yüzden üzülüyorum sanatı dahi kullanarak insanlığı ayrıştıranlardan kürt diye türk diye arap diye.. üzülüyorum.
Sen zaten dinleme Ahmet Kaya'yı. Eğer her şey siyasetten ibaretse senin için zaten haddine değil dinlemek.
Valla yağmur çamur
Değmedi yüreğime
Söyle ben nerdeyim
Sen nerde?
Akp'ye oy veren vatan hainlerinden iyidir.
Ne vatanmış be!
başlığı görünce canım çekti, açtım (bkz: ahmet kaya) dinliyorum.
peki sizler diger dinlediğniz sanaçilardan cok mu hoşlanıyorsunuzda kalkıp ahmek kaya gibi bir adamaı eleştiriyorsunuz .Düşman yerin altında yatan adam değil. Tarihimizden beri kürt ve türkleri birbirine düşüren hiç tanımadığimiz elin oğularıdır. Ama bizler ise onlar gibi olmaya çalışıyor ,onlar gibi yaşamaya özeniyoruz bizi bölenler bizler değiliz.
ahmet kaya dinleyen :eşittir vatan haini bu kadar kesin ve netim valla apoyu özledik diye dizeler soyleyen yavsaga cumhurbaskanligi odulu verilirken Sur'da Yanlızız Atam diye klip ceken Vatan evladinin açığa alinmasida baska bir ironi.
zevkli bir vatan hainidir.
siktirin gidin. vatan hainiymiş. herkes sütten çıkmış ak kaşık. tek özelliği burada ırkçılık yapan sözüm ona vatanseverler önce kendi kıçınızı silmeyi öğrenin. ahmet kayaya yapılan onca baskı, iftiralar, küfürler... sürgün edilen bir insan. kalbi kırgın ve manipüleye uygun bir kişi. yaptığı hata mi hata evet. ama sen adamı uçurumun dibine sürükle. düşünce de vay efendim niye düştü? ahmet kayaya ve dinleyenlerine vatan haini diyenler açık ve net maldır. özellikle günümüzde şu olaylar yaşanırken.
serj tankian dinleyen de vatan haini o zaman? saçmalamayın
11. nesil yeni yazar sandım amk.
Dövülmüşüm, sövülmüşüm, kovulmuşum ben,
Siktir çekilmişim yani, kendi öz yurdumdan,
Çeker giderim!..
ülkeyi vatan hainleri en can damarlarından sarmışken ahmet kaya ya takılmak küçük düşünmeye güzel bir örnektir.

misal ben, birileri * tvye çıktığında izlemeye tahammül edemiyorum, ahmet kaya şarkı söylerken bir yerlerden beni yakalıyor ve duygulanıyorum. biri yüzlerce kişinin katili, biri her ne kadar vallahi apoyu özledik dese de yüreğiyle şarkı söyleyen bir sanatçı. onu dinleyerek hain olunmaz, asıl hainleri görmezden gelip peşlerinden herhangi bir sebeple de olsa gidersen hain olursun.
kum gibi ezilmesi gerekilen vatan hainleridir.
Sanırım benim de dahil olduğum güruh.
Ama abi kum gibi, mahur falan çok güzel. Hem ben internetten indirip dinliyorum. Korsandan gömüyorum. Emek hırsızlığı yapıyorum. Halen hain sayılır mıyım? (bkz: Acımasız olma şimdi bu kadar)
Arkadaşlar lütfen sokakta orda burda Ahmet Kaya nin sesini duyarsanız hemen kulakları tikayin. Vatanı kurtarmamiz için bu şart! !