bugün

Keser döndü sap döndü, gün geldi hesap döndü. Bedel ödeme zamanı ....
keser döndü sap döndü, bu salağın götüne girdi.
ne güzel başlıklar attırıyordun şimdi hapiste suratına arttıyorlar senin.

hatırlayın bu adamı bu başlığı

https://www.google.com.tr...biw=360&bih=560#imgrc=_
(bkz: liboşların babası)
yalan yanlış iftiralarla 1’e 1000 katarak haber yaptı.

suçu daha adli mercilerce sabitlenmemiş insanlara gazetesinin ana sayfasından “terörist” dedi.

Şimdi bedelini ödüyor.

Bu dünyada gerçekleşen adaletin hastasıyız...
(bkz: son oyun/#41052470)
Bir dönemin ağır Tayyip yalakası fetöcüsü.
Ergenekon, balyoz operasyonlarında Aynı noktada dururlardı.
hucresinde agliyor bicare. yazdigi seylerde dik bir durus sergiledigini gostermeye calissa da psikolojiden anlayan biri olarak goruyorum ki gizli yalvarislar iceriyor. sinsi pislik iceride. currruuuuuuuuu ahahahh.
serbest bırakılan bir fetöcü daha.
A. Altan-m. Altan- nazlı ılıcak üçlüsü arasında en fazla içeride olması gereken kişi ahmet altandır..
Suratını gördü mü bile öyyykk kusasım geliyor.
(bkz: ataliboş)
(bkz: memesever)

(bkz: memefil)
Kitaplarında cinselliği en iyi kullanan türk yazarlardan biridir.
Çok yolsuz kalınmışsa En uzun gece ile boşalınabilir mesela.
Bilmiyorsanız söyleyeyim, fetöcüdür.
memesever bir yazardır.

kadın vücuduna satır satır tapınan yaşlı bir kurt.
kadının dizinden yukari irileşen baldırlarından başlayıp, koltuk altındaki koyuluğa varana kadar iki kitap yazınca ibadetini tamamlamış sayar.
taraf gazetesini yönetirken bu ülkenin kahraman tsk mensupları, vatansever gazeteci ve akademisyenleri hakkında iftiralar ve uydurma kanıtlar yayınlayarak hedef gösteren bir fetö elebaşısı.
kuddusi okkır, ali tatar, kaşif kozinoğlu, ilhan selçuk, türkan saylan bu ve örgüt üyelerinin ölümüne sebep olduğu masum insanların bir kaçı.
hayatını kararttıkları yüzlerce insanı saymıyorum bile.
ünlü babasının soyadı ve torpili bile bir baltaya sap olmasına yetmeyince fetöye (cia) yamanan, sadece liboş olduğu için yazardan sayılan vatan haini yeteneksiz.
mağdurum da mağdurum diye ağlaması bile fetöcülüğünün kanıtı.
akepelidir, fetocudur ama gerçekte türkiye cumhuriyeti düşmanıdır. kendisiyle aynı amacı güden başka biri çıksa yarında 'oncu' olur.
bak bak bak...
dün bir bugün iki, bu fethullahçı terörist salındı, fethullahçı terör örgütü mensupları hemen algı yapmaya başlamışlar.
görsel

ne diyorlardı 3 kasım'da attıkları tweette?

"döneceğiz..."

evet döneceklerini ilan ettiler ve dönüyorlar.

önce yukarıdaki gibi ahmet altan yazıları paylaşacaklar, okusanız ne var, adam doğru şeyler yazmış diye algı yapacaklar.
muhalif insanları kendi saflarına çekip destek bulmaya uğraşacaklar.

işte tipik fetöcü hareketleri.

sevgili arkadaşlar, sevgili okurlar.

bu tip şeylere katiyyen itibar etmeyiniz. algı hesabı olduğu belli, algı yaptığı bariz belli.

fethullahçı terör örgütü dönmeye çalışıyor. dikkatli olun...
bir kitabını maalesef okumak zorunda kaldim. çok çirkin aileyi dinamitleyelim. gencler yoldan çıksın kafasinda yazılmış. 3. baskısıydı benim okuduğum.
Yeniden tutuklanıp hapse atılmış olan fetöcü terörist.
Yeniden içeri alınması kararı son derece yerinde olan, vaktiyle akabeyi de gülen cemaatini de yoğun şekilde desteklemiş, pkkyı toplum vicdanında aklamak ve meşrulaştırmak için yoğun çaba göstermiş, belden aşağı roman yazmaktan başka bir meziyeti olmamasına rağmen ünlü babasının ve prof. Abisinin ünü de ona istediğini vermediği için gazetecilikte baştan aşağı sıvamış terörist sempatizanı.
Olması gereken yer bellidir, yetmez ama evet !
Babası ve ağabeyi de her halükarda sevilecek insanlar değillerdir fakat bu şahıs cihangir solunun ve liboşların medyadaki en baş yılanlarından olup içinin pisliği meymenetsiz suratında yerini sıfatını almış biridir.
" kendisini sevmem. babasını da hiç sevmezdim zaten " dedirtendir.
fetöcüdür, şucudur, bucudur ayrı konu, günümüz hukuk düzeninde hapishaneye gir-çık yalaması yapılan kişilerden biridir. ya adam akıllı mahkum edin, yok içeride tutmaya, mahkumiyetine yetecek kanıt-deliliniz yoksa da bir salın artık şu insanları, bir şeyin de işlerliğini piç etmeyin ulan sayınlar!
görsel

Böyle vicdansız çocuklar yetiştirmiş bir adamdır.
Ölüsüne bir tas suyu dökeninde avradını...
pkk'lı aynı zamanda ağır sapık. Tam bir kara kutu. Akp dönemi sona erdiğinde birileri bu maşayı alıp mutlaka konuşturmalı. Öyle şeyler söyleyecek ki şaşkınlıktan küçük dilinizi yutacaksınız...

Annesi kürtmüş. Ben de bu pkk sevdası nerden geliyor acaba diyordum.