bugün

ankara'da bir meyhane. valla üç dört kere gittim ama öyle herkesin ayılıp bayıldığı kadar başarılı bulmadım. lakerdaya hiç diri ve güzel denk gelmedim. levrek marine de oldukça başarısızdı. patlıcanlı 5 peynir mi ne, o güzeldi. humuslu pastırmalı simit var, olur da seçerseniz sadece 1 tane alın, aşırı ağır bir meze. balıkları bi keresinde güzel bi keresinde kötü pişirmişlerdi.

ortalamanın üzerinde olduğu kesin ama ankara'nın en iyi mezecisi falan, lütfen.
ekside bi entry tam da benim düşüncelerimi tanımlamış:
hani sebastian modaydi bi ara.
bu ablanın sebastiana parası yetmemiş onun yerine ağdacısına "kız afitap" tadında anlatıyor.
"gitgide anneme benziyorum afitap" diyeceği yerde "gitgide gülşene benziyorum afitap" deseydi keşke. sıla'nın saçlarına bakacak olursanız; 10 yıl önce gülşen'in ya tutarsa şarkısının klibi için yaptırdığı saçın aynısı. kısaca; sıla, gülşen'e özenmiş.

görsel

öyle değil mi?
darbe girişimi oldu bitti ülkede neler oldu fakat bu facia hala kulaklarımda. sıla alacağın olsun. bu nedir ya saçmalık ? sözlüğü karıştır iki üç az kullanılmış kelime bul yapıştır şarkı yap. haybe, heybe, mütevellit, hissi celali....
Mevzu açma hüzündenn hüzünlüyüzz afitap!!1
Gelen eleştirilerin ne kadarda boş beleş bir ülke olduğumuzu gösterdiği şarkılardan biridir. Sözleri gayet anlamlı ve söylenmesi mükemmeldir. Severek dinlediğim bir sıla şarkısıdır. Sılanın sevilmeyen şarkısı var mı sahi?
ilk dinlediğimde beğenmedim. sonradan bi hoş gelmeye başladı.
En büyük tepki gözlerimin çığlıklarıydı kana aşık oldu
Ben o kadına aşık oldum doğal olarak afitap benden soğudu.allame
(bkz: sıla anık)

şaka canım o kadarda değil ama ortalama bir şarkı olmuş.

saygılar sunuyorum azizim...
sıla bu parçayla bana göre o karizmasını çizdirmiştir. reverans ne kadar iyiyse afitap da o kadar kötü.
Sözlerinin yarısından çoğunu anlamadığım şarkı.
sıla'nın sürekli ilginç ve çoğumuzun bilmediği kelimeleri bulup şarkı ismi yapması furyasının son örneği. iğrenç ötesi.
Sılanın saçma salak şarkısıdır, radyolarda bütün gün kafamı ütülüyor mecburen maruz kalıyorum bu işkenceye, kim dinliyor lan bu aptal şarkıyı.
Bilen baksın şu falımıza Kaldık mı hacıya hocaya Kaç vaade umut yazılı Halimize bak arkadaşım. Sıla'nın muhteşem şarkılarından birtanesi.
Sılayı sevmeme rağmen nedense beğenemediğim yeni şarkı.
Sılanın eğlenerek ve severek dinlediğim son şarkısı.
güzel yüzlü kadin anlamina gelen bir sila sarkisi.

"az sekerli bir kahve yap
Sade icemiyorum afitap"
"hatıradan mütevellit" kısmında kürekle ağza vurma hissi uyandıran, git gide görümce dişleten şarkı.
sıla'nın parodilik şarkısı.

https://www.instagram.com/p/BFWb1xVSNGH/
Sıla yine yapmış dedirten şarkı.
sıla sayesinde meşhur olan orospu adıdır.
Bir sıla şarkısı. Beğendim ama, klibi bu şarkıya çekilebilecek en kötü klip.
Çalıntı şarkı.
(bkz: seçim şarkısı olarak afitap/#32642346)
Berbat bi şarkı hacım..