bugün

"acaba savaşı kazansa nasıl bir dünyada yaşıyor olacaktık?" sorusunu sürekli sorduran insan.

hz. muhammed yaşasaydı falan değil, bu adam yaşasaydı, kazansaydı nolurdu çok merak ediyorum. çok enteresan. bütün bir dünyayı tek başına değiştirebilecek bir insandı.

az kaldı sikcem bu dünyayı.
bir profosyenel.
ettiğiniz küfürler zerre sikinde oluyorsa müslüman olacağım.
bir insanın koca bir insanlığı insanlıktan çıkartabileceğini gösteren tarihi şahsiyet.

peşin düt: adamı olumluyor değilim, tarihi şahsiyettir evet ama; tarih onu iyiler safında yazmamıştır.
amına koymak istediğim insan.
götüne koymak istediğim insan.
istediğim insan.
öyle yapmak istediğim insan.
böyle yapmak istediğim insan.
şöyle yapmak istediğim insan.

ne mi yapıyorum? -öldürmediği her yahudi için ona küfrediyorum!
israil'den nefret eden adamların nedense savunduğu kişidir. Yahudilere yaptığı zulüm yüzünden israil böyledir ve Almanya'daki Yahdileri katlederek buradan kaçmalarına sebep olup israil devletinin kurulmasına yardım etmiştir.
aşkta ve savaşta herşey mübahtır olayını abartan başarılı devlet adamı.
Avrupa'nın Almanya'yı kötülemek, geride bırakmak için bulduğu bahane, günah keçisi.
Hitler, çok büyük yanlışlar yapmıştır. Yaptığı şey, savunulamaz; çünkü bir insanlık suçudur!
Ancak, ırkçılık lafı geçtiğinde neden herkesin aklına ilk olarak hitler ve almanya gelir, bunu anlamıyorum. Amerika'nın yaptıkları nedir? ingiltere'nin yaptıkları nedir? Ya da ülkenizde yaşanan şeyler nelerdir?
Çok şey mi istiyorum? Bir insan çıkıp desin, Amerika da şunları yapmıştır ya da konu hakkındaki ilk örneğini Almanya dışında bir ülkeden versin. Ama yoook, ırkçı=Alman. Güçlü devletler, kendi suçlarını göstermemek adına, bu eşitliği(!) kafalarımıza öyle bir sokmuşlar ki, böyle zekaları oldukları için buradan onları tebrik ediyorum.

Bi' de bunun Almanca kabadır, iğrençtir versiyonu vardır ki; o daha berbattır.

Ya bu konuda doğru düzgün bilgiler edinin de gelin; ya da susun. Bilginiz olmadığı yerde konuşup, onun bunun ülkesini karalamayın! *
kendisi sağlam bir atatürk hayranıdır.
--spoiler--
--"bizim amacımız dünyayı nazi egemenliği altına almak ama ben türkiye ile hiçbir zaman düşman olmayacağım... yani dünyada savaşmayacağım tek ülke türkiye'dir.
--"mustafa kemal'in hayatı bizim feyizli ışığımızdır."
--"mustafa kemal'in ilk öğrencisi mussolini, ikinci öğrencisi benim."
--spoiler--
bu sözlükte şu "orospu cocugu" dediğiniz adam kadar olamayanlar var..

he kişiliği sikiktir ona laf yok.
zamanında inşaat işçiliği de yapmış führer.
fransız gururunun atasıdır kendisi. artık nasıl ezdiyse adamlar o gün bugündür sıçtıkları b.ka bile nerdeyse değer addediyorlar. *
http://adolfhitlerbestpic...es-at-visit-to-paris.html
yeryüzündeki en büyük kasaplardan birisidir. insan idealleri uğruna neler yapmazki.
6 milyon masum eli silahsız yahudiyi katleden dünyayı savaşa sürükleyip milyonlarca insanın ölmüne sebep olan gerizekalı iktidarsız bir herif.
tarihteki büyük galatasaraylılardandı. herkes onu yanlış tanıyor.

görsel
(bkz: heil hitler)
(bkz: bakmayın yeter ulan)
duygu adamı olmaması neticesiyle başarıya ulaşan adam. politikası takip edilesi.
Kendini ve ulusunu üstün ırk diye görüp insanları katleden nefret ettiğim bir insan. Son zamanlarda da Hitler'e karşı baya bir sempati kuruldu, neymiş israil gemiyi taramış, tamam israil'in yaptığını doğru buluyorum demiyorum ama siz de gidip "Hitler'i seviyorum, iyi ki öldürmüş tüm yahudileri" diyemezsiniz! Bir ülkenin yaptığı yüzünden tüm yahudileri suçlu çıkaramazsınız! Sözde müslüman teroristler de ikiz kuleleri bombaladı o zaman biz de teroristiz sizin mantığınızla! Saçmalamayın!
askeri deha mı? oha! ulan bu nasıl askeri deha ki erwin rommel a.k.a desert fox - "the knight of the apocalypse" denen adamı görevden almış ve "intihara" mecbur bırakmıştır.

ayrıca türkiye deki kürtleri görse yahudileri başının üstünde taşır beterin beteri var haline şükret dostum eşliğinde bir 70 lik deviridi.

edit: adama askeri deha diyen bir entry vardı burda, şimdi yok.
"gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz" sözüyle beni çok etkilemiş askerdir.
bir kitabında yahudi düşmanlığına annesinin doktorunun sebep olduğunu söyleyen, yer yüzünün en faşist adamı.
(bkz: Badem bıyık)
(bkz: Faşist)
DÖNEMiNiN LiDERLERiNDEN farkı daha zeki ve daha iradeli olmasıdır.
kaybedenlerin alçak ilan edildiği siyasi tarih arenasına rağmen muzaffer bir komutan ve ülkesinin geleceğine, halkının üstünlüğüne inanan ve tüm yaşamını alman ırkına adayan, başarılı bir liderdir. kazansaydı, tarihin en sert ama en başarılı lideri ve komutanı olarak tüm dünya biat edecekti.
japonları esir almayan amerikan liderleri, almanya soakalarında yapılan katliam ve tecavüzlere göz yuman rus ve amerikan liderlerinden, muzaffer liderler oldukları için, kurtarıcı ve melek olarak bahsedilmektedir. unutmayalım ki işimize gelince, azrailin eline orak vererek ölüm meleği yapmak, dileyince de en büyük melek olarak görmek, azrailin, azrail olarak taşıdığı mutlak vasıfları değiştirmez.
günümüzde böyle bir insanın, değerin, önderin eksikliğini hissetmemek elde değil. özlüyoruz seni adolf!
gelir kaynakğının 2 zengin yahudi olduğu söylenir bu 2 kişinin amacıda kutsal topraklara bir ülke kurmakmış.
kendi döneminin en büyük sabun imalatçısı.